Przeprojektowanie Apple Maps rozszerza się na Austrię, Chorwację, Czechy, Węgry, Polskę i Słowenię

Przeprojektowanie Apple Maps rozszerza się na Austrię, Chorwację, Czechy, Węgry, Polskę i Słowenię

Jabłko dzisiaj zdeklarowany Zaktualizowana aplikacja Mapy jest wdrażana w Austrii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Słowenii. Nowa funkcja oferuje szczegółowe pokrycie dróg, lepszą nawigację, niestandardowe modele 3D znanych punktów orientacyjnych, estakady i wiele więcej.


Mapy pomagają kierowcom w Austrii, Czechach, na Węgrzech i w Polsce zaplanować niektóre podróże pojazdem elektrycznym, podczas gdy pasażerowie tranzytu w Austrii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Polsce i Słowenii mogą łatwiej znaleźć pobliskie stacje i przypisać ulubione linie. Pasażerowie otrzymają również powiadomienia, kiedy nadejdzie czas wysiadania na ich przystanku.

Od dziś funkcja Look Around obejmuje wszystkie te kraje, oferując zdjęcia ulic w wysokiej rozdzielczości w aplikacji Mapy. Ta funkcja jest podobna do Google Street View, ale z płynniejszymi przejściami podczas przesuwania i powiększania.

Jak zauważył ekspert Apple Maps Justina O’Byrne’aTo już osiemnasty raz, kiedy Apple udostępnia nowe dane Map od czasu ich publicznego udostępnienia we wrześniu 2018 roku. Obejmuje to Wielką Brytanię, Irlandię, Kanadę, Hiszpanię, Portugalię, Włochy, Australię, Nową Zelandię, Singapur, Francję, Niemcy oraz wybrane inne kraje i terytoria.

READ  Polski eksperyment aktualizuje Archiwum Radia - The Calvert Journal

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *