Przerażający komentarz, który powiedział syn Johna Travolty po śmierci jego matki, Kelly Preston

Johna i Bena Travolty. Zdjęcie / przez Instagram

John Travolta ujawnił rozdzierający serce dyskusję ze swoim synem po tym, jak Kelly Preston zmarła na raka piersi w zeszłym roku.

Amerykańscy aktorzy, którzy byli małżeństwem przez 19 lat, kiedy Preston zmarł w wieku 57 lat po dwuletniej walce z rakiem, mają wspólnego 10-letniego syna Bena.

W szczerym wywiadzie z Kevinem Hartem w jego serialu telewizyjnym, Hart to Heart Travolta (lat 67), ujawnił trudną rozmowę, jaką odbył z Benem, gdy szli razem po okolicy po śmierci jego matki.

John Travolta i Kelly Preston w Kodak Theater w Los Angeles w 2007 roku. Zdjęcie / Getty Images
John Travolta i Kelly Preston w Kodak Theater w Los Angeles w 2007 roku. Zdjęcie / Getty Images

„Pewnego razu powiedział mi: »Ponieważ moja matka nie żyje, obawiam się, że idziesz«” – powiedział Travolta do Harta.

„Powiedziałem: 'Cóż, to coś zupełnie innego. Dotknęła różnic dotyczących mojej długowieczności i jej ograniczonego życia.

— Powiedziałem: „Ale wiesz, Ben… zawsze kochałeś prawdę i powiem ci prawdę o życiu”. Nikt nie wie, kiedy odejdą ani kiedy zostaną. „

Przedstawiciel Grease kontynuował: „Twój brat odszedł w wieku szesnastu lat. Twoja matka odeszła w wieku pięćdziesięciu siedmiu lat. To było za małe. Ale kto powie? Mogę umrzeć jutro. możesz to zrobić. Każdy może. Spójrzmy więc na to tak, jakby była częścią życia. Nie wiesz dokładnie. Po prostu starasz się żyć jak najdłużej. „

Travolta odniósł się do swojego syna Jetta Travolty, który zmarł tragicznie w 2009 roku w wieku 16 lat po ataku epilepsji, gdy uderzył głową w wannie podczas rodzinnych wakacji na Bahamach.

Preston zmarł w lipcu ubiegłego roku po prywatnej walce z rakiem.

Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, ukochana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi.

Portret Johna Travolty z córką Ellą i synem Benem.  Zdjęcie / przez Instagram
Portret Johna Travolty z córką Ellą i synem Benem. Zdjęcie / przez Instagram

„Postanowiła zachować swoją walkę w tajemnicy, przez jakiś czas poddawała się leczeniu, przy wsparciu najbliższej rodziny i przyjaciół.

READ  Obejrzyj nowy zwiastun Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej

„Była jasną, piękną, kochającą duszą, która głęboko troszczy się o innych i ożywia wszystko, czego dotyka. Jej rodzina prosi o zrozumienie ich potrzeby prywatności w tym czasie”.

Travolta i Preston po raz pierwszy spotkali się na próbnym ekranie w 1987 roku do filmu Eksperci, kiedy Preston poślubił innego aktora Kevina Gage’a.

Pojawiając się w Watch What Hppens Live With Andy Cohen w 2018 roku, Preston ujawnił, że Travolta czuł, że to „miłość od pierwszego wejrzenia”.

Mieli dwoje dzieci, w tym Bena i 21-letnią córkę Ellę.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *