Przezabawny list Wellsa Adamsa do Sarah Hyland świętuje 5 lat ich szczęśliwych zaręczyn

Przezabawny list Wellsa Adamsa do Sarah Hyland świętuje 5 lat ich szczęśliwych zaręczyn
Sarah Hyland i Wells Adams pobiorą się w 2022 roku, po trzech latach zaręczyn

Wells Adams uczciła swoje pięcioletnie zaręczyny zabawnym hołdem dla swojej żony Sarah Hyland.

the Najlepiej w cieście W niedzielę 7 lipca prezenter programu świętował za pośrednictwem swojego konta na Instagramie piątą rocznicę zaręczyn z żoną po dwóch latach małżeństwa.

„Minęło pięć lat, odkąd oszukałem tę kobietę, aby spędziła ze mną resztę życia” – zaczął podpisywać zdjęcie, chwaląc się za „najlepszą decyzję, jaką kiedykolwiek podjąłem”.

„Bardzo cię kocham, Saro Hyland [teary eyes and flying kiss emoji]„Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy zaręczyn, kochanie” – zakończył ujmującym akcentem 40-letni Adams.

Zdjęcie udostępnione w świątecznym poście wraz z podpisem przedstawiało parę na plaży na Fidżi.

Zdjęcie uchwyciło przypadkowy moment dwóch jasnych, błyszczących uśmiechów podczas… Nowoczesna rodzina Na wystawie wystawiono diamentowy pierścionek zaręczynowy młodego mężczyzny.

Adams i aktorka, która obecnie występuje w przebojowej off-broadwayowskiej wersji sztuki Mały sklep z horroramiDuet upublicznił swój związek na Instagramie w 2017 roku. Nadawca potwierdził później, że poznali się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Para ogłosiła swoje zaręczyny w 2019 r., a w sierpniu 2022 r. złożyła śluby na ślubie plenerowym w pobliżu Santa Barbara w Kalifornii.

READ  Adele ujawnia celebrytę, którą chciałaby poznać: „The Rock”, Dwayne Johnson – „I Was Really Going To Cry”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *