Pytanie konferencji Pentagonu o striptizerkę i Polskę staje się wirusowe

Znak zapytania Pentagonu stał się wirusowy po pytaniu reportera o domniemany incydent nadużywania narkotyków przez striptizerkę majora armii w Polsce.

– Okej. Ostatnie pytanie. Mówi się, że major armii został odurzony i ugryziony przez striptizerki w Polsce. Czy wpłynie to na ślad wojsk amerykańskich w tym kraju? Rzecznik Pentagonu John Kirby, Dictok pokazał.

Major Matthew Connor, dowódca 1. batalionu 101. Brygady Lotnictwa Bojowego, cytuje incydent, w którym został oskarżony o rabowanie narkotyków i 50 000 dolarów przez noc w nieograniczonym klubie nocnym w Polsce. Poinformowano o misji i celu.

Connor mówi, że striptizerki go odurzyły, ugryzły go w sutki, żeby nie mógł zasnąć, i tańczyły na jego kolanach, przeciągając swoją kartę do każdego tańca. Nie jest jasne, czy 50000 USD było w walucie polskiej czy amerykańskiej.

Po tym, jak w pokoju wybuchł śmiech, reporter powtórzył: „To ważna historia. Stało się to w Gdańsku. „

astaskandcel

Żądamy prawdy! #militarytiktok # Siły Powietrzne #Nowy #usmc # Army # Marine #veterans #Bujda

Dźwięk Dźwięk oryginalny – misja i cel

„Jeff, nie wiem nic o tej historii. Obejrzę to. Nie mam zamiaru odpowiadać na to pytanie – powiedział Kirby. Reporter ponaglił go, aby ponownie odpowiedział.

„Jeff, nie – nie, Jeff. Daję jasno do zrozumienia, że ​​mamy silne stosunki wojskowe z Polską i oczekujemy, że będzie się ona nadal rozwijać i poprawiać. Ale ja nic nie wiem o tej konkretnej rzeczy – powiedział Kirby.

„Mógłbym powiedzieć. Mogę powiedzieć, że traktował to poważnie – dodał Kirby ze śmiechem. To było ostatnie pytanie Kirby’ego.

Inny reporter zaprojektowałby to pytanie inaczej, aby nie docenić najbardziej niezdrowych aspektów tej historii. Ale starszy reporter Pentagonu w Task & Purpose to słynny drań i to on hoduje nasiona dla wszystkich ”. Wspomniana misja i cel.

READ  Polska zepchnęła Kenstona do krawędzi, ale przegrała 3-1 w finale okręgowym Wiadomości, sport, praca

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *