Raport: Bliskość Meghan Markle do Eugenii uruchamia dzwonki alarmowe w murach pałacu

Eksperci przyznają, że bliski związek Meghan Markle z Eugenią wywołał w pałacu dzwonki alarmowe.

To wyznanie zostało złożone przez królewskiego eksperta Neila Seana na jego osobistym kanale YouTube.

Cytowano tam, jak powiedział: „Meghan stworzyła więcej dramatów. Wszystko to dzięki jej niedawnemu występowi w nisko ocenianym programie Ellen DeGeneres Show. Meghan teraz upuściła się bardzo znana osoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej w odrobinie gorącej wody ”.

„Podobno była fanką opowiadania jej o swoim zupełnie nowym, dawnym królewskim życiu, wiesz, imprezie z okazji Halloween, historii o samochodzie, który wszyscy słyszeliśmy wcześniej, takich rzeczach. To miało rezonować z ludźmi, ludźmi kto pomyślał, no wiesz, jest całkiem normalna, jest taka jak my, wiesz.

„Jak wiemy, Meghan postanowiła wtedy opisać swoją przyjaźń z księżniczką Eugenią i jej mężem Jackiem, najwyraźniej od dawna. To już podniosło dzwony alarmowe dla starszych członków brytyjskiej monarchii tutaj”.

„To jest teraz problem księżniczki Eugenii, ponieważ, oczywiście, jak wiemy, wszyscy starsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są bardzo zaniepokojeni wszystkim, co wiąże się z powrotem do Meghan i Harry’ego, ponieważ chcą zarabiać na wszystkim, zrzucać bomby i rozmawiać o tym, jak zła jest rodzina. Wygląda na to, że Meghan pokonała księżniczkę Eugenię.

READ  Adele ujawnia celebrytę, którą chciałaby poznać: „The Rock”, Dwayne Johnson – „I Was Really Going To Cry”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top