Raport: Książę Harry, cisza radiowa Spotify Meghan Markle budzi poważne obawy

Raport: Książę Harry, cisza radiowa Spotify Meghan Markle budzi poważne obawy

Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle, by milczeć na temat umowy Spotify i Netlfix, wskazuje na duże zaniepokojenie.

Wiadomość ta została ujawniona przez prezenterkę Today w Australii podczas jej szczerej rozmowy z królewskim ekspertem Daily Mirror, Russellem Myersem.

Tam zauważył przerażającą ciszę i przyznał: „Szczerze mówiąc, z tymi dwoma może się zdarzyć wszystko. Pojawiają się od czasu do czasu, a świat to traci”.

„Na początku mieli trochę czasu, odkąd zdecydowali się opuścić rodzinę królewską.

„Ale miejmy nadzieję, że Spotify i Netflix dostaną swoje pieniądze. W tej chwili nie widzieli zbyt wielu fanfar za swoje pieniądze. Poczekajmy i zobaczmy, co się stanie”.

W świetle faktu, że książę Harry obiecał Spotify uruchomienie na dużą skalę, ale wyprodukował tylko 35 minut treści, za 18 milionów funtów, wskazuje na niepokój.

Pan Russell odniósł się do sprawy i dodał: „Mamy platynowy jubileusz, a zarówno Kate, jak i William kończą 40 lat – Kate już za kilka dni. Myślę, że te obchody dadzą tak całej rodzinie królewskiej, państwu i Rzeczypospolitej. dużo – potrzebują windy.”

READ  James Stewart z Home and Away udostępnia słodkie zdjęcie swojej podobnej córki

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top