Raport: Książę Karol „niósł morze ciężarów” pośród tragicznej śmierci Diany

Charles miał „ogromny ciężar” i musiał podjąć kilka kluczowych decyzji po przejściu przez Dianę/nagranie z plików

Książę Karol dotarł do dna po otrzymaniu tragicznej wiadomości o śmierci swojej byłej żony, księżnej Diany, w wypadku samochodowym.

Książę Walii miał „ciężki ciężar” na swoich barkach i musiał podjąć kilka kluczowych decyzji, radząc sobie z bólem.

„Myślę, że pod koniec podróży Diany widzę, że [Charles] Czuje się też smutny ”- powiedział ekspert królewski Matt Robbins nas co tydzień Podczas promowania sześcioczęściowego serialu dokumentalnego Diany z CNN Original.

„Widzę go jako kogoś, kto dźwigał ciężki ciężar podczas swojej śmierci i pogrzebu, ktoś [who] Musi podejmować niemożliwe decyzje”.

Producent filmowy kontynuował: „Wiesz, był krytykowany za to, że [his sons Prince William and Prince Harry] chodź obok niego [during the procession]Ale co robisz, ilu z nas za każdym razem wykona idealne połączenie, gdzie oczy świata [were] My?”

Robbins zauważył również, że łatwo jest sympatyzować z jego poddanymi, zwłaszcza z 73-letnim księciem Walii, tworząc serial CNN.

„Zdecydowanie myślę, że w pierwszym odcinku naprawdę zagłębiamy się w wiele szczegółów na temat tego, jak to jest być Karolem, wiesz, presji, rodzaju ciężaru na twoich ramionach, gdy wiesz, że będziesz królem”. opowiedział magazynowi o procesie tworzenia filmu.

„Więc myślę, że mam dla niego dużo współczucia i myślę, że tak [the royals] Niekoniecznie chcesz wykonywać tę pracę. … Mam wrażenie, że stres i wpływ na ich zdrowie psychiczne to czynnik, którego prawdopodobnie nikt z nas wtedy tak naprawdę nie rozumiał – ponieważ widzieliśmy ich jako ludzi, którzy potrafili robić, co chcieli, uprzywilejowanych. „Żyli w tego rodzaju niesamowitej klatce” – powiedział Robbins.

READ  Animowany film Super Mario Bros z udziałem Chrisa Pratta, Setha Rogena i innych

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top