ReneSola Power otwiera nową sprzedaż projektów w Polsce | Stan: schorzenie

Stamford, Connecticut, Sty. 6, 2022 / PRNewswire / – ReneSola Sp. („ReneSola Power” lub „Firma”) (www.renesolapower.pl(NYSE: SOL), wiodący w pełni zintegrowany deweloper projektów fotowoltaicznych, ogłosił dziś, że w grudniu 2021 r. firma sfinalizuje sprzedaż projektów fotowoltaicznych o mocy 37 MW w Polsce na rzecz wiodącej międzynarodowej firmy inwestycyjnej Upton z siedzibą w Aarhus. , Dania. Portfel 37 MW jest dodatkiem do sprzedaży 38 MW ogłoszonej dla Opton lipiec 2021, Razem 75 MW.

Portfolio obejmuje 37 projektów mediów fotowoltaicznych o mocy 1 MW każdy dla projektów 33 MW i 4 MW w całej Polsce. Projekty te zostały nagrodzone ReneSola Power w krajowej aukcji fotowoltaicznej we wrześniu 2021 roku. Programy te kwalifikują się zgodnie z warunkami Polityki zróżnicowania Polski (CFD) i kwalifikują się do 15-letniej opłaty gwarancyjnej i oczekuje się, że zostaną włączone do następnej fazy. Rok.

Projekty sprzedawane są w fazie „gotowej do budowy” (RtB). Po sprzedaży ReneSola Power będzie odpowiedzialna za zarządzanie EPC, finansowanie projektów i ostateczną dostawę projektów do Upton w fazie COD.

Dyrektor Generalny Regionu Europejskiego ReneSola Power, Pan Joseph Gostner skomentował: „Ta transakcja to kolejny krok w naszym partnerstwie z Obton. Obton jest silnym partnerem we wszystkim. Europa, Liczymy na przyszłą współpracę.”

Yumin Liu, dyrektor generalny ReneSola Power, dodał: „Nasza prędkość Europa Wykazuje nasze doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu projektów fotowoltaicznych, zamykaniu transakcji finansowych i realizacji lukratywnych projektów w regionie. Ta transakcja dodatkowo wzmacnia naszą pozycję lidera Polska, który jest dla nas szczególnie atrakcyjnym rynkiem. Czekamy na to Polska Musimy stworzyć rentowny wzrost w nadchodzących kwartałach.”

O ReneSola Power

ReneSola Power (NYSE: SOL) jest wiodącym światowym deweloperem i operatorem projektów fotowoltaicznych. Firma koncentruje się na opracowywaniu projektów fotowoltaicznych, zarządzaniu budową i usługach finansowych projektów. Dzięki lokalnym grupom zawodowym w ponad 10 krajach na całym świecie, rynki projektów energii słonecznej są w stanie utrzymać ten wzrost dzięki rozszerzaniu działalności w wielu najszybciej rozwijających się regionach i lepszej przejrzystości polityki rządowej. Strategią firmy jest dążenie do realizacji wysokomarżowych możliwości rozwoju projektów na tych lukratywnych i wschodzących rynkach; W szczególności w Stanach Zjednoczonych i EuropaFirma zajmuje wiodącą pozycję na rynku w wielu obszarach geograficznych, m.in. Polska, Węgry, Minnesota i Nowy Jork. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.renesolapower.pl.

READ  Chris Desiadul relacjonuje: Polska perspektywa

Uczeń Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia:https://www.prnewswire.com/news-releases/renesola-power-closes-nowa-wyprzedaz-projektow-w-polsce-do-obton-301455213.html

Źródło Renizola Limited.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top