Ricky Gervais składa łamiące serce wyznanie podczas występu w telewizji

Ricky Gervais złożył zaskakujące wyznanie, występując w The One Show na BBC. Zdjęcia/Getty Images

Ricky Jervis jest przekonany, że wkrótce umrze, ponieważ jest gruby i duży.

Twórca After Life, który 25 czerwca będzie obchodził swoje 61. urodziny, przyznał, że często kontempluje śmierć, a jednocześnie żartuje, że wykorzystuje swoje podwórko, aby sprawić, by widzowie na jego stand-upach poczuli się lepiej, gdy nie są bogaci i zabawni. . Tak sławny jak on.

Powiedział podczas swojego wystąpienia w The One Show na BBC w tym tygodniu:[Comedians] Są klaunami. Więc musimy się denerwować, że publiczność śmieje się z Króla.

„Myślę, że robię to na dwa sposoby. Po pierwsze, pozwalam im zajrzeć za zasłonę… więc opowiadam im wszystkie okropne rzeczy, które mi się przytrafiły, okropne tweety, okropną prasę.

„Robię to również, mówiąc o rzeczach, które są o wiele lepsze ode mnie. Jestem gruby i stary i wkrótce umrę”.

Kiedy gospodarz Alex Jones, lat 45, przerwał mu, mówiąc: „Nie ty!” – Jestem – roześmiał się Jervis.

Przyznał, że „zepsuł” nastrój serialu, ale nie mógł nic poradzić na to, że każdego ranka czuł się „bliżej śmierci”.

Ale Jervis kontynuował: „Każdego dnia niedługo umrę. Każdy dzień jest większym procentem niż reszta twojego życia i nie wiemy, jak by to było: „Gdybym umarł jutro, dzisiaj było to 50 procent”. „

Gervais wcześniej ujawnił swoje problemy zdrowotne w filmach na żywo ze swojego londyńskiego domu podczas blokady.

Powiedział, że dużo pije i je, i zdiagnozowano u niego „stan przedcukrzycowy” – co sprawiło, że czuł się „przede wszystkim innym”, jeśli chodzi o choroby zagrażające życiu.

Jervis – który mieszka z długoletnią partnerką Jane Fallon, lat 61 – dodał w The One Show, że nie potrzebuje idei życia pozagrobowego dla wygody, ponieważ czuje, że świat przyrody jest wystarczająco nadprzyrodzony.

READ  Meghan Trainor i jej mąż dzielą toalety obok siebie

Wyjaśniając koncepcję nowej SuperNature Netflixa, dodał: „Obalałem zjawiska nadprzyrodzone i doszedłem do wniosku, że natura jest wystarczająco nadprzyrodzona.

Nie potrzebujemy jednorożców, mamy ośmiornice. To natura, ludzkość, brodawki i wszystko inne. Najlepsze i najgorsze rzeczy w życiu.

Gervais upierał się, że jego żarty przeciwko czuwaniu były przykładem „sarkazmu” po tym, jak grupy LGBT nazwały je „niebezpiecznymi” i antytranspłciowymi.

Powiedział: „W prawdziwym życiu oczywiście popieram prawa osób trans. Popieram wszystkie prawa człowieka, a prawa osób trans są prawami człowieka”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top