Rihanna mówi Vogue: „Nie powiedziałabym, że planowałam mieć dziecko

Pomiar czasu nie jest mocną stroną Rihanny, a dotyczy to również ciąży, którą dzieli ze światem.

„Planowanie? Nie powiem, że planowanie” Opowiedziała Vogue o nadchodzącym macierzyństwie.

Teraz, w trzecim trymestrze, gwiazda muzyki, potentat mody i urody nie schowała się całkowicie pod namiotem macierzyńskim, odkąd wraz z chłopakiem A$AP Rocky ogłosili, że się spodziewają.

Vianney Le Kayer/AFP

Teraz, w trzecim trymestrze, gwiazda muzyki, potentat mody i urody nie schowała się całkowicie pod namiotem macierzyńskim, odkąd wraz z chłopakiem A$AP Rocky ogłosili, że się spodziewają.

Ale na pewno nie planuję przeciwko temu. Nie wiem, kiedy miałam owulację ani nic w tym rodzaju (przekleństwo). Po prostu dobrze się bawiliśmy. A potem to właśnie tam było na teście”.

Teraz w trzecim trymestrze ciąży Gwiazda muzyki i potentat mody i urody nie ukrywali się pod namiotem macierzyńskim Odkąd ona i jej chłopak A$AP Rocky ogłosili, że spodziewają się dziecka pod koniec stycznia poprzez zimową sesję zdjęciową na New York Street. Od tego czasu krążyła po Mediolanie i Paryskim Tygodniu Mody, nosząc szereg haute couture z podtrzymującym brzuch.

Czytaj więcej:
* Ciężarna Rihanna błyszczy jak diament na imprezie Fenty Beauty
* Pochwała dla ciężarnej Rihanny: Gdyby wszystkie kobiety miały odwagę ubierać się jak ona
* Ciężarna Rihanna występuje w jednym ze swoich najniebezpieczniejszych stylizacji podczas Paryskiego Tygodnia Mody

Rihanna powiedziała, że ​​gdyby to nie było coś, co założyłaby przed ciążą, teraz nie ma tego na jej liście.

Powiedziała: „Moje ciało robi teraz niewiarygodne rzeczy i nie wstydziłabym się tego. Tym razem powinnam czuć się odświętnie. Więc dlaczego miałabyś ukrywać swoją ciążę?”

Wtorkowy wywiad na okładce pokazuje, że 34-letnia Rihanna ma na sobie czerwone koronkowe body Alaïa i długie rękawiczki. To tylko jeden z wielu stylizacji projektantów, które nosiła, by uczcić swój zbieg okoliczności.

Więc co ona myśli o następnej części, gdzie rzeczywiście urodzi i kiedy najprawdopodobniej zacznie się oś czasu?

Rihanna chciałaby, aby wszyscy jej bliscy bliscy byli w pokoju, ale wydaje się to mało prawdopodobne w świetle zasad COVID-19. Nie ujawniła, dokąd zmierza podczas porodu i porodu — ani kiedy nadejdzie jej czas.

„Może będę po prostu imprezowym autobusem zaparkowanym na zewnątrz lub coś w tym stylu” – powiedziała. A co ją bardziej przeraża? „Depresja poporodowa. Czy poczuję się emocjonalnie poza kontrolą? To historie, które słyszę od innych kobiet, które mnie przerażają.”

READ  Dziesięć procent: francuski hit Netflix Call My Agent skutecznie zmienił angielski Amazon

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top