RuPaul’s Drag Down Under: Szokujący powrót jednej królowej

Opinia: Bounced Queen powróciła w tym tygodniu w szokujący sposób RuPaul’s Drag Race Down Under, Wstrząśnij ponownie konkurencją.

Światowa Organizacja Zdrowia? Art Simon, który został odesłany do domu w nagłym zderzeniu w drugim odcinku – i robiąc to wypluł „To nic nie znaczy!” Na pocieszenie – zeskocz ze sterty śmieci, aby zaskoczyć królowe na początku odcinka tego tygodnia.

Ujawniając, że w tym tygodniu tematem była klasyczna gra typu drag-race, mająca na celu stworzenie pozorów wyrzuconych towarów, Rowe ujawnił również, że Art wraca do akcji, co, jak widać, wstrząsa innymi królowymi.

Szczerze mówiąc, w tym tygodniu możesz zmniejszyć stres nożem.

Dostarczone

Szczerze mówiąc, w tym tygodniu możesz zmniejszyć stres nożem.

Nie można zaprzeczyć, że sztuka jest niezwykle utalentowana, co może powodować problemy dla niektórych innych znanych królowych, takich jak Karen z Finance i Scarlet Adams.

Czytaj więcej:
* RuPaul’s Drag Race Down Under rozpoczyna się koncertami w Auckland i Wellington
* Michelle Visage o terapii konwersyjnej i dlaczego RuPaul’s Drag Race nie jest dla osób o słabym sercu
* Życie jest przeszkodą, gdy RuPaul robi swoje przedstawienie pod spodem
* Taika Waititi i Kylie Minogue wystąpią w NZ RuPaul’s Drag Race Down Under

Ujawniono również, że autorem wiadomości o zagrożeniu skierowanej do Coco Jumbo był … Cóż, oczywiście Art Simon. Czy tylko ja uważałem, że należało jej za to bardziej upomnieć? To było gorzkie i groźne, jeśli chodziło o inną królową, a uśmiechała się jej tylko w tym tygodniu.

Nie wydaje mi się, żeby malował sztukę w bardzo dobrym świetle i pomimo tego, że jest to wielki talent, królowe, które zwykle nie prowadzą domu do wyścigu drag queen.

To był powrót, którego nikt się nie spodziewał.

Dostarczone

To był powrót, którego nikt się nie spodziewał.

Szczerze mówiąc, w tym tygodniu możesz zmniejszyć stres nożem. Cień został rzucony masowo między Elektra Shock a Scarlet Adams w szczególności po katastrofie z zeszłego tygodnia, w której Scarlet wróciła do domu z wyzwaniem, którego Elektra spodziewała się prześcignąć. Żal mi Electry. Podejrzane komentarze Scarlet (i Etcetera Etcetera, która wydaje się uwielbiać mieszanie potu) naprawdę cię wciągają i mam nadzieję, że zachowasz trzeźwość i zaakceptujesz to wszystko jako część gry. Poza tym Electra spisała się dobrze w tym tygodniu i mam nadzieję, że to przywróci jej pewność siebie: zasługuje na to, by tam być.

READ  Aktor Jamesa Bonda, Daniel Craig, ujawnił, że chodzi tylko do gejowskich barów

I trzeba przyznać: w końcu Scarlet była dla niej miła. Rodzaj. Powiedziała Elektrze, że jej wygląd był jej drugim najlepszym spojrzeniem w tym tygodniu, co jest trochę odwróconym komplementem, ale miło było dla Scarlett zaoferować coś w rodzaju gałązki oliwnej.

Cieszę się, że Maxi Shields również dobrze sobie radzą. Potrzebujemy więcej czasu oglądania od Maxi Shields !! To błogosławieństwo za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie, ale jak dotąd w tym sezonie było to bardzo krótkie. Za każdym razem, gdy jest na wybiegu, ma naprawdę zaraźliwą energię, a jej grungeowy wygląd wykonany z plastikowych toreb piknikowych był hitem geniuszu.

W międzyczasie Karen z finansów straciła punkty dla swojego odniesienia Schapelle Corby. Muszę powiedzieć, że po prostu pomyślałem, że to zabawne i podoba mi się, że Karen zdecydowała się opowiedzieć historię w tym wyzwaniu. Nie pasowało do briefu, za który skrytykowali ją sędziowie, ale jestem pewien, że nie jestem jedynym widzem, któremu spodobało się to odniesienie, i pomyślałem, że jej wygląd na wybiegu był histeryczny.

Pomimo powrotu Arta Simona, pozostałe królowe nie spuszczały oczu z nagrody.

Dostarczone

Pomimo powrotu Arta Simona, pozostałe królowe nie spuszczały oczu z nagrody.

Ale wylądowała w pierwszej dwójce z Anitą Weiglitt. Na marginesie: Co Anita robi w marynarce wojennej? Zszokowało mnie to nie tylko dlatego, że zastanawiałem się, jak poza tym Anita manipulowała posiadaniem Kaluziego. Jest zarezerwowaną i zajętą ​​królową.

Ale to był dla niej koniec drogi w tym tygodniu. Niestety, płonący wygląd jej książki został przeczytany przez sędziów w Ghosts of the Past Drag Race, więc nie byli pod wrażeniem. Będzie nam brakowało szalonej radości Anity, ale ja, na przykład, jestem dumny, że Kiwi udało się dojść do tego punktu przed ich wyeliminowaniem. Do zobaczenia w Kaluzi, Anito!

READ  Specjalna sztuczka Kate Middleton, aby zapobiec „pokonaniu” przez kobiety księcia Williama

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *