Sama Lady Wesleydon potwierdziła datę premiery drugiego sezonu Bridgerton

Ton powraca na kolejny skandaliczny sezon społeczny. Twoje pierwsze spojrzenie na sezon 2 Bridgerton od Shondaland. Już w 2022 roku. Wideo / Netflix

Bridgerton, kiedy zadebiutował w ostatnie Boże Narodzenie, wprawił widzów Netflix w szał ery opiekuńczej — a Lady Whisteldown ujawniła, na co fani czekali najbardziej.

Nie mieliśmy nowego sezonu przebojów rok po premierze pierwszego sezonu 25 grudnia 2020 r. – ale nie ma wiele więcej do czekania.

Pracownicy pomogli ujawnić wiadomości w filmie udostępnionym w mediach społecznościowych.

Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton, Simon Ashley jako Kate Sharma w drugim sezonie Bridgeton.  Obraz / przesłany przez Netflix
Jonathan Bailey jako Anthony Bridgerton, Simon Ashley jako Kate Sharma w drugim sezonie Bridgeton. Obraz / przesłany przez Netflix

Drugi sezon skupi się na życiu miłosnym najstarszego syna Bridgertona, Anthony’ego, zgodnie z książkami, na których oparty jest serial, napisanymi przez Julię Quinn.

Drugi sezon, prowadzony przez Jonathana Baileya i Simona Ashleya, ujawnił tę wiadomość, obok Adjoa Andoh, Goldy Rosheuvel, Claudii Jessie, Charithry Chandran i Luke’a Newtona.

Gwiazdy otrzymują niespodziankę od Lady Whistledown, a kamera rejestruje moment, w którym odczytały datę premiery: 25 marca tego roku.

„Czy to Whistledown? Co powinieneś dzisiaj powiedzieć? Słodka mała kochanka. Drodzy czytelnicy, w pierwszą rocznicę wręcza się papier upominkowy” – mówi Bailey.

Jesse odpowiada na wiadomości: „Właściwie to nie wiedziałem!”

„Ja też tego nie wiedziałem” – dodaje Chandran.

W wydanym we wrześniu zwiastunie pokazano, czego fani mogą spodziewać się po drugim sezonie.

W zajawkowym nagraniu widzimy, jak Anthony Bridgerton (w tej roli Billy) wpada w kłopoty z kobietami po tym, jak Kate Sharma (w tej roli Ashley) słyszy jego „wiele wymagań dotyczących żony” i nie jest pod wrażeniem.

W krótkim klipie Anthony Kate pyta: „Czy nie zgadzasz się z moimi wymaganiami?” Odpowiedziała ciepło: „Sprzeciwiam się każdemu mężczyźnie, który postrzega kobiety jako zwykłe meble i zwierzęta hodowlane”.

READ  Duchowość, Kosmos i Cud na wystawie Hilma F. Klint

Następnie dodaje: „Kiedy znajdziesz ten ideał cnoty, cokolwiek sprawia, że ​​myślisz, że zaakceptuje twój garnitur? Czy młode kobiety z Londynu można łatwo zdobyć z pogodnym uśmiechem i absolutnie niczym więcej? … Twoja postać jest tak samo krótki jak twoja rycerskość. Poproszę cię o dobranoc.

Pierwszy sezon Bridgeton był ogromnym sukcesem dla Netflixa, który obejrzało około 63 milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Dużą część atrakcji pierwszego sezonu stanowił Simon Bassett, grany przez Reggie Jean Page. Jego gorący romans z Daphne Bridgerton, graną przez Phoebe Denivore, zemdlał widzów i wielu było rozczarowanych, gdy dowiedzieli się, że postać Simona nie wróci.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top