San Francisco zniesie niektóre przepisy dotyczące masek 15 października, inne hrabstwa Bay Area przedstawiają plany wycofania się

San Francisco będzie Zdemontuj maskę w jakimś wnętrzu 15 października hrabstwo wraz z siedmioma sąsiadami usunie lokalne mandaty, gdy osiągną niski wskaźnik przypadków COVID i hospitalizacji, a co najmniej 80% całej populacji zostanie zaszczepionych, zgodnie z zestawem kryteriów opublikowanych w czwartek rano przez urzędników służby zdrowia .

Obecnie żadne z ośmiu hrabstw Bay Area z mandatami dotyczącymi maski wewnętrznej nie spełnia kryteriów, które określiłeś dla składania tych wniosków. W rzeczywistości większość z nich nie osiągnie tych celów przez kolejne dwa miesiące lub dłużej, więc nakazy maskowania mogą pozostać na miejscu do końca roku.

15 października, zakładając, że lokalne przypadki COVID i hospitalizacje w San Francisco utrzymają się na stabilnym poziomie lub zmniejszą się w ciągu następnego tygodnia, ludzie mogą przestać nosić maski w niektórych pomieszczeniach w mieście, które wymagają dowodu szczepienia. Należą do nich sale gimnastyczne, biura, sale uniwersyteckie i miejsca, w których odbywają się małe spotkania – o ile nie ma dzieci poniżej 12 roku życia i zastosowano inne środki wentylacji i bezpieczeństwa.

Paper Linde nosi maskę i aplikację, witając zamaskowanych klientów w Cliffs Variety na Castro Street w San Francisco w środę.

Jessica Christian / Kronika

Restauracje i bary nie są uwzględnione w harmonogramie San Francisco 15 października, chociaż szczepienia są zazwyczaj wymagane w tych miejscach dla osób w wieku 12 lat i starszych.

Kryteria ogłoszone w czwartek mają zastosowanie do hrabstw Alameda, Contra Costa, Marin, Napa, San Francisco, San Mateo, Santa Clara i Sonoma, z których wszystkie przywrócono w sierpniu mandaty masek wewnętrznych przy wzroście delty. Hrabstwo Solano nie ustanowiło lokalnego mandatu.

READ  Sonda Curiosity NASA uchwyciła oszałamiające obrazy chmur na powierzchni Marsa

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top