Schwarzenegger zdradza sekret zakończenia feudu Stallone

Schwarzenegger zdradza sekret zakończenia feudu Stallone

Arnold Schwarzenegger podziękował zmarłemu prawnikowi z Hollywood za naprawienie rozłamu między nim a Sylvesterem Stallone.

76-letni aktor Terminatora i 77-letnia gwiazda Rocky’ego spędziły lata u szczytu swojej sławy w latach 80., uwikłane w zaciekłą rywalizację o wszystko, od budowy ciała po majątek, ale Arnie powiedział podczas nabożeństwa żałobnego legendarnego prawnika Jake’a Blooma : Prawnemu gigantowi udało się… Roztopił ich słynną nienawiść, kiedy wciągnął ich w umowę Planet Hollywood.

Page Six doniosło, że Arnie „powiedział kilku przyjaciołom i współpracownikom Blooma na wydarzeniu dostępnym tylko na zaproszenie, że gardzi Stallone na początku ich kariery, ponieważ tak bardzo ze sobą rywalizowali, porównując wszystko, od wielkości mięśni po wielkość zarobków .” „Inspekcje”.

Portal dodał, że Arnie początkowo był zły, gdy dowiedział się, że Jake podpisał kontrakt z Sly jako klientem, a jeszcze bardziej się złościł, gdy w 1991 r. dowiedział się, że prawnik chce wciągnąć aktora w słynną transakcję jako właściciel restauracji inspirowanej Hollywood. łańcuch. Z Brucem Willisem, Jake’em i innymi inwestorami.

Ale Arnie w końcu podziękował Jake’owi – który zmarł 7 września w swoim domu w Sun Valley w stanie Idaho w wieku 81 lat – i przekonał go, że dla biznesu byłoby lepiej, gdyby Sly również dostał część umowy.

Page Six powiedział, że jeden z żałobników powiedział im: „W końcu Arnie i Stallone spędzili tyle czasu latając po całym świecie, promując restaurację z burgerami, że ich wrogość w końcu opadła i zostali bliskimi przyjaciółmi”.

Podczas pamiątkowego wydarzenia producent Mark Canton opowiedział także, jak on i Jake udali się kiedyś na Kubę z Jackiem Nicholsonem i że gwiazda chciała spotkać się z kubańskim przywódcą Fidelem Castro – ale zszokowało go odkrycie, że dyktator był zainteresowany jedynie rozmową z kimś większym niż Kuba . -Prawnik życia.

Na służbie byli także między innymi wybitni producenci Jerry Bruckheimer i Brian Grazer, inny prawnik Marty Singer i handlarz dziełami sztuki Andy Turner.

READ  Umiera Mark Lanigan, piosenkarz Screaming Trees i królowa epoki kamienia

Jake, założyciel Bloom Hergott, reprezentował takie gwiazdy jak Martin Scorsese, George Lucas, John Hughes, Ron Howard, Bruce Willis, Johnny Depp, Jackie Chan i Nicolas Cage.

Dla George’a Lucasa Jake i jego partnerzy stworzyli umowy dotyczące praw handlowych do „Gwiezdnych Wojen”, dzięki którym niezależny twórca filmowy stał się miliarderem.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *