Selena Gomez dokonuje zaskakującego wyznania w nowym wywiadzie

Strażacy wracają, by zająć się pożarem w Awarua, jak długo zajmuje policji reakcja na poważne przestępstwa i dlaczego rejestracje gwałtownie wzrosły w najnowszym nagłówku New Zealand Herald. Wideo / Herold NZ

Selena Gomez ujawniła, że ​​nie korzystała z internetu przez ostatnie cztery i pół roku.

29-letnia amerykańska piosenkarka i aktorka, która jest piątym najczęściej obserwowanym użytkownikiem Instagrama na świecie z 310 milionami obserwujących, ujawniła niespodziankę, gdy w wywiadzie dla Good Morning America opowiedziała o swoich problemach psychicznych.

„Nie surfowałam po Internecie od czterech i pół roku… to całkowicie zmieniło moje życie” – powiedziała.

„Jestem szczęśliwszy, jestem bardziej obecny, bardziej nawiązuję kontakt z ludźmi. Dzięki temu czuję się normalnie”.

„Rozumiem, jak potężny jest internet i pod wieloma względami zrobił najlepsze rzeczy dla świata. Ale dla mnie to moje wiadomości, które są naprawdę ważne, aby dotrzeć do ludzi w moim życiu”.

Komentarze będą szokujące dla wielu jej fanów, ponieważ konto Gomez na Instagramie regularnie dostarcza profesjonalnych i osobistych informacji na temat gwiazdy – jej ostatni post był dwa dni temu.

Rozmawiając z Vogue w obszernej historii na okładkę z kwietnia zeszłego roku, Gomez ujawniła, że ​​faktycznie wysyła zdjęcia do swojego asystenta, aby je opublikować na Instagramie i Twitterze.

„Wszyscy mnie zawsze pytają: 'Czy jesteś w ciemności, czy kłamiesz?’ – Nie mam powodu, by kłamać – powiedziała.

„Obudziłem się pewnego ranka i spojrzałem na Instagram, jak wszyscy inni, i skończyłem.

„Jestem zmęczony czytaniem okropnych rzeczy. Jestem zmęczony oglądaniem życia innych ludzi. Po tej decyzji była to natychmiastowa wolność. szczęśliwszy z tego powodu.”

Selena Gomez, Martin Short i Steve Martin w Tylko morderstwa w budynku.  Przesyłają strumieniowo do Star na Disney+.  Załączone zdjęcie
Selena Gomez, Martin Short i Steve Martin w Tylko morderstwa w budynku. Przesyłają strumieniowo do Star na Disney+. Załączone zdjęcie

Dodała: „Oglądam CNN, ale staram się nie robić tego za dużo, ponieważ jestem tak współczująca, że ​​płaczę nad wszystkim. Dużo płakałam podczas kwarantanny, tylko z powodu bólu wszystkich innych”.

READ  Mówi się, że animowany serial Meghan Markle Pearl został wycięty podczas prac rozwojowych pośród cięć Netflix

W tym samym wywiadzie twierdziła, że ​​jest na bieżąco ze światowymi wiadomościami od „starej kobiety, która jest mi bardzo bliska”.

Gomez zawsze otwarcie mówiła o swojej walce z lękiem i depresją.

Selena Gomez prosi swojego asystenta, aby publikował zdjęcia 310 milionom obserwujących ją na Instagramie.  Załączone zdjęcie
Selena Gomez prosi swojego asystenta, aby publikował zdjęcia 310 milionom obserwujących ją na Instagramie. Załączone zdjęcie

Była gwiazda Disney Channel, która zyskała sławę w Wizards of Waverly Place w 2007 roku, zaczęła spotykać się z terapeutką po dwudziestce – kiedy jej sława osiągnęła szczyt dzięki jej głośnym relacjom z Justinem Bieberem.

Gomez po raz pierwszy zgłosiła się do centrum rehabilitacyjnego w 2014 roku; Dobrowolne korzystanie z obiektów ponownie w 2016 i 2018 roku.

Miała również dobrze udokumentowany przeszczep nerki w 2017 roku, po zdiagnozowaniu tocznia w 2012 roku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top