Siły Kosmiczne mówią, że ochrona GPS jest ich największą misją

Personel Sił Powietrznych składa przysięgę, aby dołączyć do sił kosmicznych w bazie sił powietrznych Travis w Kalifornii w lutym 2021 r.

Personel Sił Powietrznych składa przysięgę, aby dołączyć do sił kosmicznych w bazie sił powietrznych Travis w Kalifornii w lutym 2021 r.
Zdjęcie: Noe Burger (AP)

W strukturze sił zbrojnych siły kosmiczne USA zawsze były tylko dziwną kaczką. Jej wychowanie za administracji Donalda Trumpa nie było pomyślne, znaczna część jej misji jest w czasie przyszłym i wskazanie konwencji może trochę potrwać. jej członkowie jako „opiekunowie” aresztować. Nie jest jasne, kiedy oddział faktycznie wyśle ​​wojska na orbitę, poza tym nie w żadnym momencie zatem, i tam Szeroka percepcja społeczna Siły Kosmiczne mają małą misję poza nieistniejącą misją jako projekt próżności Trumpa.

Nawet w dzisiejszych czasach, jak Oznaczony jako pierwszy z misją i celemSiły Kosmiczne kładą nacisk na ochronę narodowych satelitów przed potencjalnymi szkodami – w szczególności Globalnego Systemu Pozycjonowania (GPS) Departamentu Obrony, który umożliwia ludziom na całej planecie dokładne określenie ich lokalizacji. w rekrutacjach komercyjnych Opublikowano na YouTube Zatytułowany „Space Is Hard” członkowie serwisu wyjaśnili we wtorek, jak ważne jest, aby te satelity działały i były bezpieczne przed każdym, kto chciałby je zhakować lub zniszczyć.

„Myślę, że to ważne, ponieważ używamy [satellite tech] Na przykład w życiu codziennym „GPS, którego używamy na co dzień”, powiedział w klipie oficer wywiadu sił kosmicznych kpt. Pierre Jones. Kolegium i oficer operacyjny kpt. Natalia Pinto również krążyło, dodając: „Najważniejszą rzeczą, którą Space Force wspiera, z cywilnego punktu widzenia, jest fakt, że mamy GPS. To jest coś, co jest wykorzystywane przez osoby prywatne, firmy, banki, wszelkiego rodzaju instytucje finansowe. Więc patrząc z zewnątrz, jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz, na którą liczymy.

Jak zauważa Defense One, podczas gdy pierwszą rzeczą, która może przyjść do głowy większości ludzi odnośnie GPS, jest znalezienie drogi do najbliższego McDonalda, GPS jest bezsprzecznie jedną z najważniejszych obecnie używanych technologii satelitarnych. 31 satelitów, które tworzą system GPS, dostarcza nie tylko dane o lokalizacji pasażerom i podróżnym, ale także dokładny czas globalny, który ma kluczowe znaczenie dla znaczników czasu na międzynarodowa sieć finansowa, upewnij się, że operatorzy sieci elektrycznej Prawidłowe dane w czasie rzeczywistymPomagają kierować sieciami komórkowymi, koordynować sygnalizację świetlną i dostarczać dane nawigacyjne dla pilotów i ładunków. GPS ma również Niekończące się zastosowania naukowe, w tym monitorowanie trzęsień ziemi i wulkanów oraz badania meteorologiczne, hydrologiczne i meteorologiczne. i jat, oczywiście, ma Wiele zastosowań wojskowych.

Gdy GPS jest, jak „New Yorker” donosił W zeszłym roku „niezwykle silne” potencjalne zagrożenia naziemne obejmują zacinanie się GPS, które może się zdarzyć Przerwij odbiór sygnału i wyłącz drona. Innym jest podszywanie się pod GPS, w którym złośliwa strona może nakłonić systemy z włączonym GPS do zgłaszania fałszywych danych. inne kraje jak Chiny Rozpoczęli wyścig o rozbudowę swoich systemów GPS i w przeciwieństwie do wielu z nich Stany Zjednoczone… Nie ma systemów wsparcia naziemnego W przypadku awarii sieci satelitarnej. Istnieje również możliwość cyber lub fizycznego ataku na same satelity GPS przez wrogie państwo narodowe.

Lubi Inne zagrożenia teoretyczne, takie jak: Ataki impulsów elektromagnetycznych, Ten Słabość GPS to temat Zwykła paplanina między członkami Kongres i krytycy obrony. po według Wojna na skałachZagrożenia te są często przeceniane, ponieważ wiele komercyjnych technologii, które są opisane jako zależne od GPS, są w rzeczywistości obsługiwane tylko przez GPS, podczas gdy ryzyko zagłuszania lub fałszowania systemów Wojsko jest łagodzone przez zabezpieczenia elektroniczne, redundancję i funkcje szyfrowania. Wystrzeliwanie satelitów z powietrza może być katastrofalne, ponieważ przeciwnik może w jakiś sposób przejąć kontrolę nad siecią lub sabotować ją za pomocą złośliwego kodu. War on the Rocks zauważył, że jest albo fizyczny, albo elektronicznyataki Nie byłby to indywidualny problem, ponieważ fizyczna odległość między satelitami i powolne czasy ładowania sprawiłyby, że obie metody będą próbowały wystarczająco długo, aby oddzwonić. RAND Badanie Wydany w czerwcu 2021 Doszedł do wniosku, że wiele okropnych ocen luk w GPS było przesadzonych.

„Potencjalne potencjalne zagrożenia wynikające z działań człowieka i zagrożeń naturalnych są bardzo ograniczone – najwyżej dni –„Większość zagrożeń ma również bardzo ograniczony zasięg katastralny” – napisali autorzy badania. „…kiedy szacunki dotyczące przestojów lub strat GPS obejmują realistyczne opcje adaptacji i stosowane technologie uzupełniające, szacunki są zaskakująco niskie”.

W innym miejscu filmu szef operacji kosmicznych, generał John „Jay” Raymond, przedstawił siły kosmiczne w mniej ambitnych kategoriach niż niektórzy Jej poprzednie reklamy, sprzedawany jako proces miedziany dotyczący złożonych praktycznych zastosowań ochrony strumieniowych zasobów kosmicznych na całym świecie.

„Kiedyś wszyscy interesowaliśmy się astrofizyką, prawem Keplera, promieniami gamma, rozbłyskami słonecznymi, nauką o rakietach, czarnymi dziurami, I teoria względności… ale teraz musimy również śledzić około 30 000 obiektów wirujących z prędkością ponad 17 500 mil na godzinę”.

„A nasz sposób życia zależy od nas, aby chronić nasze satelity przed atakiem w dzień iw nocy. Tak, kosmos jest trudny” – dodał Raymond.

Podczas gdy GPS otrzymał główny okrzyk, kapitan Pinto zasugerował również, że siły kosmiczne mogą odegrać rolę w ochronie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, która „ma trzech astronautów i na pokładzie prowadzi się wiele badań”.. „

siła kosmiczna Dążąc do rozwoju do 20 000 członków w nadchodzących latach, z około 5 000 również O Od kwietnia przeniesiono 10 000 cywilów i personel sił powietrznych. Według Task & Purpose usługa została uruchomiona niedawno youtube I Świergot Konta do celów rekrutacji i wysyłania Pierwsza klasa przyszłych rekrutów Aby wziąć udział w szkoleniu w bazie sił kosmicznych Vandenberg w Kalifornii w sierpniu.

READ  Ocean może ukrywać się wewnątrz księżyca Saturna zwanego „Gwiazdą Śmierci”

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *