Sir Elton John mówi, że Lil Nas X jest jednym z jego „bohaterów”

Lil Nas X na gali iHeartRadio Music Awards 2021. Sir Elton John mówi, że Lil Nas X jest jednym z jego bohaterów. Zdjęcia / Getty Images

Sir Elton John pochwalił Lil Nas X jako jednego ze swoich „bohaterów”.

74-letni piosenkarz otrzymał w tym tygodniu nagrodę Icon od autora piosenek „Old Town Road” na iHeartRadio Music Awards w Los Angeles i był podekscytowany mogąc dzielić scenę z 22-letnią gwiazdą, która określiła go jako ” pionier „Pokaż ludziom, że mogą żyć” swobodnie i bez przeprosin.

Elton odpowiedział uprzejmości po ceremonii, mówiąc: „[Lil Nas X] On jest moim bohaterem.

„Wspaniale jest być wśród tych artystów i się przywitać [sometimes] Pierwszy raz, bo oczywiście cały czas słucham tych artystów ”.

Sir Elton John otrzymał nagrodę iHeartRadio Icon Award.  Zdjęcia / Getty Images
Sir Elton John otrzymał nagrodę iHeartRadio Icon Award. Zdjęcia / Getty Images

John przyznał, że jest „miłym małym facetem”, ponieważ nie podoba mu się płynąca muzyka, ale ma wielką pasję do nagrywania i nieustannie poszukuje nowej muzyki.

Dodał do Entertainment Tonight: „Przez całe życie byłem fanem muzyki. Wciąż kupuję swoje nagrania, płyty CD i winyle. Nie przesyłam strumieniowo ani nie noszę, nadal jestem trochę zdrewniały, ale to daje mi motywację, by nadążyć i znaleźć nowych artystów, którzy dodadzą mi sił. ”.

Przed przyjęciem tego zaszczytu wokalistka „Candle in the Wind” była przedmiotem muzycznego hołdu, w którym wystąpili Bennie and the Jets, Brandy Carlyle „Don’t Let The Sun Go On Me” i Demi Lovato zakończyli pracę z tytuł „Wciąż stoją”.

John był „bardzo poruszony” tym klipem.

Powiedział: „Wszyscy zaśpiewali trzy piosenki, które są trudne do zaśpiewania. Wykonali świetną robotę, więc jestem bardzo wzruszony. Kiedy ktoś inny śpiewa twoją piosenkę, to zawsze komplement”.

W swoim przemówieniu na scenie Nas X mówił o tym, ile inspiracji dał mu John.

READ  Demi Moore i Bruce Willis stają się poważni, podczas gdy córka Rumer ogłasza ciążę

Powiedział: „Elton John został zastrzelony wiele rzeczy. Reggie, człowiek od rakiety, czarodziej pinball, Sir Elton. Dla mnie jest pionierem, który utorował innym drogę do swobodnego życia i bez przeprosin.

„Zainspirował mnie i wiele innych osób, będąc sobą, większym niż życie, błyszczącym i nieustraszonym, zwłaszcza gdy siedzi przed tym fortepianem”.

– Elton, w imieniu wszystkich ludzi, których zainspirowałem na całym świecie, dziękuję. Nawet jeśli nie chciałeś być wzorem do naśladowania, jesteś.

Z kolei wokalista „Tiny Dancer” wszedł na scenę i powiedział: „Chcę tylko złożyć specjalne podziękowania dla Lil Nas X, ponieważ jest świetnym artystą i ma stalowe kulki!”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *