Sir Elton John mówi, że Lil Nas X jest jednym z jego „bohaterów”

Lil Nas X na gali iHeartRadio Music Awards 2021. Sir Elton John mówi, że Lil Nas X jest jednym z jego bohaterów. Zdjęcia / Getty Images

Sir Elton John pochwalił Lil Nas X jako jednego ze swoich „bohaterów”.

74-letni piosenkarz otrzymał w tym tygodniu nagrodę Icon od autora piosenek “Old Town Road” na iHeartRadio Music Awards w Los Angeles i był podekscytowany mogąc dzielić scenę z 22-letnią gwiazdą, która określiła go jako ” pionier „Pokaż ludziom, że mogą żyć” swobodnie i bez przeprosin.

Elton odpowiedział uprzejmości po ceremonii, mówiąc: “[Lil Nas X] On jest moim bohaterem.

„Wspaniale jest być wśród tych artystów i się przywitać [sometimes] Pierwszy raz, bo oczywiście cały czas słucham tych artystów ”.

Sir Elton John otrzymał nagrodę iHeartRadio Icon Award.  Zdjęcia / Getty Images
Sir Elton John otrzymał nagrodę iHeartRadio Icon Award. Zdjęcia / Getty Images

John przyznał, że jest „miłym małym facetem”, ponieważ nie podoba mu się płynąca muzyka, ale ma wielką pasję do nagrywania i nieustannie poszukuje nowej muzyki.

Dodał do Entertainment Tonight: „Przez całe życie byłem fanem muzyki. Wciąż kupuję swoje nagrania, płyty CD i winyle. Nie przesyłam strumieniowo ani nie noszę, nadal jestem trochę zdrewniały, ale to daje mi motywację, by nadążyć i znaleźć nowych artystów, którzy dodadzą mi sił. ”.

Przed przyjęciem tego zaszczytu wokalistka „Candle in the Wind” była przedmiotem muzycznego hołdu, w którym wystąpili Bennie and the Jets, Brandy Carlyle „Don’t Let The Sun Go On Me” i Demi Lovato zakończyli pracę z tytuł „Wciąż stoją”.

John był „bardzo poruszony” tym klipem.

Powiedział: „Wszyscy zaśpiewali trzy piosenki, które są trudne do zaśpiewania. Wykonali świetną robotę, więc jestem bardzo wzruszony. Kiedy ktoś inny śpiewa twoją piosenkę, to zawsze komplement”.

W swoim przemówieniu na scenie Nas X mówił o tym, ile inspiracji dał mu John.

READ  Kobieta ujawnia tępy mecz po brutalnej odpowiedzi, kiedy jąknęła się

Powiedział: “Elton John został zastrzelony wiele rzeczy. Reggie, człowiek od rakiety, czarodziej pinball, Sir Elton. Dla mnie jest pionierem, który utorował innym drogę do swobodnego życia i bez przeprosin.

„Zainspirował mnie i wiele innych osób, będąc sobą, większym niż życie, błyszczącym i nieustraszonym, zwłaszcza gdy siedzi przed tym fortepianem”.

– Elton, w imieniu wszystkich ludzi, których zainspirowałem na całym świecie, dziękuję. Nawet jeśli nie chciałeś być wzorem do naśladowania, jesteś.

Z kolei wokalista „Tiny Dancer” wszedł na scenę i powiedział: „Chcę tylko złożyć specjalne podziękowania dla Lil Nas X, ponieważ jest świetnym artystą i ma stalowe kulki!”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top