Sir Patrick Stewart twierdzi, że łysienie w dzieciństwie zrujnowało jego życie miłosne

Sir Patrick Stewart twierdzi, że łysienie w dzieciństwie zrujnowało jego życie miłosne

Sir Patrick Stewart twierdzi, że łysina zrujnowała jego wczesne życie miłosne.

83-letni gwiazdor „Star Treka” jako nastolatek całkowicie stracił włosy i twierdzi, że dziewczyny w jego wieku nie chcą umawiać się z chłopakiem z „kilkoma wąsami” na głowie.

„Kiedy byłem nastolatkiem, nie było łatwo odkryć, że tracę włosy. Utrata włosów była jak porażka” – powiedział w podcaście Conan O’Brien Needs a Friend.

„A także randki… kto chce się umówić z 18-latką z trochę niechlujnymi włosami?”

Sir Patrick powiedział jednak, że niedawno odkrył, że jego trzecia żona, Sunny Ozil, młodsza o około 40 lat, już jako nastolatka zawsze pociągali łysi mężczyźni.

„Na szczęście odbyłem tę rozmowę z żoną zaledwie dwa dni temu” – powiedział.

„Przyznała mi, że od czasów nastoletnich zawsze pociągali ją łysi mężczyźni.

„Och, w końcu! Rozumiem teraz, dlaczego miałeś czelność pozwolić mi cię zabrać” – powiedziałem.

W swoich wspomnieniach Make it So wspomina, jak spędził lata próbując znaleźć sposób na odrost włosów, które zaczęły wypadać w wieku 17 lat, a rok później całkowicie wyłysiał.

Aktor powiedział Daily Mirror: „Szybko traciłem włosy i chciałem móc zapłacić za leczenie w klinice fryzjerskiej w Bristolu.

„Im więcej włosów traciłam, tym bardziej interesowałam się kliniką. Któregoś dnia zebrałam się na odwagę, aby wejść i porozmawiać z ludźmi w środku.”

W wieku 17 lat Sir Patrick Starr podjął pracę na budowie, aby móc zapłacić za zabieg na porost włosów, który widział w reklamie w drodze do szkoły.

Przyznał jednak, że te zabiegi zawiodły: „Musiałem odbyć trzy lub cztery sesje, które obejmowały nakładanie plastrów elektrycznych na skórę głowy, masaż dłoni i stosowanie różnych kremów.

„Ale to było beznadziejne. W wieku 19 lat byłem tak samo łysy jak teraz”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *