Ślub Beckhama: książę Harry zignorowany, książę William i Kate zaproszeni

królowie

Podczas gdy książę William przerywał ślub, książę Harry podobno tego nie robił. Zdjęcia/Obrazy Getty

Książę William i księżna Katarzyna zostali zaproszeni na ślub Brooklyn Beckham – ale nie książę Harry.

Książę i księżna Cambridge zostali podobno zaproszeni na ślub w Palm Beach, gdzie najstarszy syn Davida i Victorii Beckham zwiąże się ze swoją przyszłą żoną, Nicolą Peltz.

Jednak źródła ujawniły, że książę Harry i księżna Meghan – którzy mieszkają w USA po ustąpieniu ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej – nie będą obecni w tym wielkim dniu i nie zostali zaproszeni.

Źródło powiedziało Sunday People: „David i Victoria napisali do Williama i Kate, zapraszając ich i ich rodzinę na ślub ich syna, a William odpowiedział, życząc im dużo radości, ale nie mogą uczestniczyć.

David Beckham i Victoria Beckham biorą udział w ślubie księcia Harry'ego z Meghan Markle.  Zdjęcia/Obrazy Getty
David Beckham i Victoria Beckham biorą udział w ślubie księcia Harry’ego z Meghan Markle. Zdjęcia/Obrazy Getty

Skojarzenie i historia Davida sięga czasów Williama i Kate, łączy ich bardzo silna więź i byli ich wyborem na gości weselnych.

„Zawsze chodziło o nich, nigdy nie chodziło o Meghan i Harry’ego. To ludzie, z którymi David i Victoria byli związani i zawsze chodziło o nich, ponieważ mieli razem tak długą historię”.

Wśród ludzi, którzy nie będą mogli zrobić tego wielkiego dnia, jest Emma Bunton, która wysłała parze najlepsze życzenia, ponieważ potwierdziła, że ​​nie będzie na Florydzie, aby uczcić tę specjalną okazję.

Zabierając się na Instagram, Emma udostępniła swojemu duetowi zdjęcie, które napisała obok: „Te dwie piękne dusze biorą dziś ślub! Tak mi przykro, że nie mogłam tam być, aby świętować was oboje. Kochamy was wszystkich. Tak bardzo. @victoriabeckhamdavidbeckham Staraj się nie płakać za dużo! #happytears (sic) ) „

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top