Śmierć Betty White: Przyczyna śmierci gwiazdy została ujawniona po wcześniejszych doniesieniach o jej śmierci „z przyczyn naturalnych”

Betty White zmarła w wieku 99 lat. Zdjęcie / AP

Akt zgonu ujawnił przyczynę śmierci Betty White.

Dokument został uzyskany przez TMZ, a przyczyna śmierci Złotej Gwiazdy została wymieniona jako „wypadek mózgowo-naczyniowy” – medyczne określenie udaru.

Źródła, które rozmawiały z placówką, powiedziały, że była „czuła i usatysfakcjonowana” po udarze i przed śmiercią.

Legendarna aktorka zmarła w wieku 99 lat na kilka tygodni przed swoimi setnymi urodzinami.

Agent White’a, Jeff Whitgas, powiedział wcześniej opinii publicznej, że zmarła z przyczyn naturalnych.

„Betty odeszła spokojnie we śnie w swoim domu” – powiedział w oświadczeniu.

Witgas odrzucił również bezpodstawne zarzuty, że White zmarła z powodu dawki przypominającej, którą otrzymała kilka dni wcześniej.

„Ludzie mówią, że jej śmierć była związana z zastrzykiem przypominającym trzy dni temu, ale to nieprawda” – powiedział Witgas.

Dodał: „Jej śmierć nie powinna być upolityczniona, to nie jest życie, w którym żyje”.

Witgas przyznał, że wierzy, że gwiazda „będzie żyła wiecznie”.

Jej ostatnimi słowami przed śmiercią było nazwisko jej męża, Allen Lowden, donosi Page Six.

„Będę za nią bardzo tęsknić, jak również za światem zwierząt, który tak bardzo kochała. Nie sądzę, żeby Betty kiedykolwiek bała się śmierci, ponieważ zawsze chciała być ze swoim ukochanym mężem, Elaine Lowden. Myślała, że ​​znów będzie z nim ”.

Film dokumentalny o gwieździe zostanie pokazany w jego setne urodziny.

Legenda Złotych Dziewczyn połączyła siły z producentem Stevem Boettcherem — który pracował nad zawieszonym programem specjalnym Betty White: Obchody z okazji 100. urodzin 17 stycznia — i nagrał wiadomość dla swoich fanów 20 grudnia, zaledwie tydzień i pół przed śmiercią w sylwestra.

Powiedział Entertainment Tonight: „20 grudnia zrobiła dla nas krótki film… To był rodzaj hołdu dla jej fanów, którzy będą uczestniczyć w wydarzeniu. To rodzaj okrzyku dla jej fanów, że zrobiła 10 dni przed jej śmiercią.”

READ  rewolucyjny! Wyposażony hack na tablicy babci stał się wirusowy

Rzeźnik dodał: „Zobaczysz, że w filmie, który wyjdzie 17 stycznia, ma wspaniały widok na życie i perspektywę życia, a deszcz pada na nią przez całą jej karierę i życie osobiste. [She was] Tylko wieczny optymista”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top