Smutny wywiad zaręczynowy Meghan Markle zepsuł umowę z członkami rodziny królewskiej

Smutny wywiad zaręczynowy Meghan Markle zepsuł umowę z członkami rodziny królewskiej

Napięcia między Meghan Markle i księciem Harrym z The Firm zaczęły się zaraz po ich rozpadzie.

Para usiadła na swoim pierwszym oficjalnym posiedzeniu tuż po ich zaręczynach w 2017 roku.

Przemawiając na Channel 5, Ashley Pearson powiedziała: „Wywiad zaręczynowy miał miejsce, gdy rzeczy naprawdę zaczęły się nie udać”.

Podczas wywiadu Meghan została zapytana, czy jej rodzina „w ogóle martwi się o to, w co się pakuje?”

„Cóż, jestem pewna, że ​​od samego początku moi rodzice i najlepsi przyjaciele się martwili” – odpowiedziała Meghan.

„Nie rozumiałem, jak to będzie”.

Dodała: „Pochodzę ze Stanów Zjednoczonych, nie dorastasz z takim samym zrozumieniem rodziny królewskiej, więc chociaż teraz bardzo dobrze rozumiem, istnieje globalne zainteresowanie.

„Niewiele o nim wiedziałam [Harry]Więc jedyne, o co go poprosiłem [mutual friend who set them up on a blind date] Kiedy powiedziała, że ​​chce nas ustalić, miałem jedno pytanie. Powiedziałem: Cóż, czy on jest słodki? „

Później w wywiadzie Harry powiedział: „[I] Próbowałem cię ostrzec [Meghan] Tak bardzo, jak to możliwe, ale myślę, że oboje byliśmy całkowicie zaskoczeni reakcją po pierwszych pięciu lub sześciu miesiącach (takich) jakie mieliśmy do siebie, tym, co tak naprawdę wydarzyło się od tamtego czasu.

„Myślę, że możesz prowadzić tyle rozmów, ile chcesz i starać się przygotować jak najwięcej. Ale nie byliśmy do końca przygotowani na to, co wydarzyło się później”.

„Muszę jeszcze odbyć z nią szczerą rozmowę, aby powiedzieć, wiesz: 'To, na co pozwalasz sobie… to wielka sprawa i nie jest… dla nikogo…łatwa”.

Później Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską i usiedli z Oprah Winfrey w 2021 roku, aby omówić presję firmy.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top