Softball: Olivia Riox i polski Lewiston obok siebie

LOUISTON – Wspomnij o występie Olivii Riox 3 do 5 na talerzu i wyrazie zaskoczenia na jej twarzy.

Nowy polski łapacz również wygrał dwa przejazdy, aby pokonać Knights Elute Lewiston 6-4 w meczu softball, który był zimny i niewyraźny w środowe popołudnie.

„Jestem bardziej pewny siebie na talerzu” – powiedział Riox. „Gdy tylko opuścisz boisko, przyzwyczaisz się do tego. Myślę, że poszło nam lepiej. Pracowaliśmy dobrze jako zespół, dobrze sobie radziliśmy.

Nowy sezon Rioux ma fantastyczny początek. Dwukrotnie w turnieju rycerskim zdobył podwójną setkę i przegrał pięć rund. Gray-New pokonał Clochester 16-1 na początku sezonu Ostatni czwartek.

Środowe zwycięstwo było podobne do zwycięstwa Rioxa.

– Za każdym razem, gdy schodził do piwnicy, robił to, czego od niego potrzebowaliśmy – powiedziała polska trenerka Katrina Celi.

Polska (2:0) nie traciła czasu na deklarację w pierwszych rundach. Riox wpadł z powodu wyboru obrońcy, Kaylee Hood wyszła na prowadzenie, a gol Emmy Punyi w deblu w RBI dał Rycerzom prowadzenie 1:0.

Reklama

Seeley powiedział, że atak i wysoka energia rycerzy były kluczem do ich sukcesu.

„Utrzymanie naszej energii to wielka sprawa, a liczba talerzy działa” – powiedział Sealey.

Zwycięski miotacz pokonał dystans, tracąc osiem zwycięstw dla Atlantis Martin.

– Jest seniorką – powiedziała Sealey. „Ma duże doświadczenie w Matt.”

Polska salwa otwarcia była zapowiedzią tego, co miało nadejść w drugiej rundzie.

Miotacz Louiston (0-1) Brooklyn Minahan przeszedł przez siedem rund, rezygnując z trzech rund, aby załadować podstawy w drugiej rundzie. Riox trafił w singla z dwoma przejazdami, a dzięki zwycięstwu RBI Maggie McLaughlin przyprowadziła do domu Kabi Bolduk i Gretchlin Paradise.

Reklama

Knights zeszli na sam dół trzeciego inningu i objęli prowadzenie 4-0, ale Błękitne Diabły w końcu dotarły do ​​Martina, strzelając trzy przejazdy z dwoma autami.

READ  Jungflat rysuje tęczową flagę w walce z homoseksualizmem w Polsce

Mynahan szedł, a Ahna Dosti wyciągnęła single, obie wracały do ​​domu na dwóch singlach biegowych Charlotte Cloutier. Singiel Morgana Browna przyniósł Cloutierowi trzecie miejsce w Lewiston, co dało mu wynik 4-3.

– Tak jak powiedziałem moim dziewczynom, żeby walczyły od pierwszego do ostatniego boiska – tak właśnie zrobiły – powiedział trener Lewiston, Rick Carmire. „Były dwie gry, które nie poszły po naszej myśli, obie drużyny walczyły z wiatrem. Jestem dumny z tego, co dzisiaj zrobił mój zespół. Uwielbiam to, gdzie jesteśmy jako zespół.

Rycerze zwiększyli swoją przewagę na szóste miejsce, odnotowując cztery zwycięstwa, w tym single RBI Chloe O’Leary i Atlantis Martina, co dało wynik 6-3.

Błękitne Diabły rozpoczęły coś siódmego. Dostojewski wszedł i awansował na trzecie piętro, wygrywając z Clutier (3 na 4) i wrócił do domu, gdy Brown został wysłany na pierwsze piętro. Ale jest na tyle blisko, że Lewiston może to zdobyć.

„(Błękitne Diabły) są dobre” – powiedział Seeley. „Musisz zauważyć, kiedy przyjdą na stronę, będą szukać dodatkowych miejsc i wygrają w tym sezonie.

Reklama


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Następny ”

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top