SpaceX Cargo Dragon NASA wystrzelony na Stację Kosmiczną

Rakieta SpaceX Falcon 9 wraz z bezzałogowym statkiem kosmicznym Dragon, zostaje podniesiona do pozycji pionowej w kompleksie startowym 39A NASA w Kennedy Space Center Launch Complex 39A 25 sierpnia 2021 r., w ramach przygotowań do uruchomienia 23. komercyjnej usługi zaopatrzenia na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Misja dostarczy załodze na pokładzie orbitującego laboratorium badania naukowe oraz nowe zaopatrzenie i sprzęt. Miał wystartować o 3:37 EDT w sobotę 28 sierpnia. Źródło: SpaceX

Z powodu złych warunków pogodowych w okolicy na dzisiejsze planowane uruchomienie SpaceX23. Komercyjna Misja Usług Zaopatrywania Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, SpaceX i NASA Teraz celujemy w start o 3:14 EDT w niedzielę 29 sierpnia. Relacja z premiery rozpocznie się o godzinie 2:45 w telewizji NASA, należącej do agencji Strona internetowa, a Aplikacja NASA.

Uruchomienie w niedzielę doprowadzi do dokowania w poniedziałek 30 sierpnia, aby Smok wykonał ważną pracę Badania, zaopatrzenie załogi i sprzęt Załodze na pokładzie orbitującego laboratorium. Pokrycie dokowania rozpocznie się o 9:30, a statek kosmiczny ma przybyć na stację kosmiczną około 11 rano.

Kontynuuj działania związane z uruchomieniem misji Artykuły I Umieść tweeta I dowiedz się więcej o działalności stacji kosmicznej, śledząc je @stacja Kosmiczna I Umieść tweeta również na Twitterze ISS Facebook I ISS Instagram rachunki.

READ  Fotograf obserwuje astronautów spacerujących w kosmosie poza Międzynarodową Stacją Kosmiczną z Ziemi

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top