SpaceX Cargo Dragon NASA wystrzelony na Stację Kosmiczną

Rakieta SpaceX Falcon 9 wraz z bezzałogowym statkiem kosmicznym Dragon, zostaje podniesiona do pozycji pionowej w kompleksie startowym 39A NASA w Kennedy Space Center Launch Complex 39A 25 sierpnia 2021 r., w ramach przygotowań do uruchomienia 23. komercyjnej usługi zaopatrzenia na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Misja dostarczy załodze na pokładzie orbitującego laboratorium badania naukowe oraz nowe zaopatrzenie i sprzęt. Miał wystartować o 3:37 EDT w sobotę 28 sierpnia. Źródło: SpaceX

Z powodu złych warunków pogodowych w okolicy na dzisiejsze planowane uruchomienie SpaceX23. Komercyjna Misja Usług Zaopatrywania Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, SpaceX i NASA Teraz celujemy w start o 3:14 EDT w niedzielę 29 sierpnia. Relacja z premiery rozpocznie się o godzinie 2:45 w telewizji NASA, należącej do agencji Strona internetowa, a Aplikacja NASA.

Uruchomienie w niedzielę doprowadzi do dokowania w poniedziałek 30 sierpnia, aby Smok wykonał ważną pracę Badania, zaopatrzenie załogi i sprzęt Załodze na pokładzie orbitującego laboratorium. Pokrycie dokowania rozpocznie się o 9:30, a statek kosmiczny ma przybyć na stację kosmiczną około 11 rano.

Kontynuuj działania związane z uruchomieniem misji Artykuły I Umieść tweeta I dowiedz się więcej o działalności stacji kosmicznej, śledząc je @stacja Kosmiczna I Umieść tweeta również na Twitterze ISS Facebook I ISS Instagram rachunki.

READ  SpaceX wystrzelił teleskop Euclid do badania ciemnego wszechświata

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *