„Spice Girl” Jerry Horner jest „całkowicie zdruzgotana” po nagłej śmierci w swojej rodzinie

Spice Girl Jerry Horner jest „całkowicie zdruzgotana” po nagłej śmierci swojego brata. Zdjęcia/Obrazy Getty

The Sun donosi, że Maxi Halliwell, brat Spice Girl, Jerry Horner (Halliwell), zmarł tragicznie.

Raporty wskazują, że 54-letni Halliwell nagle upadł w swoim domu i został przeniesiony na oddział intensywnej terapii, gdzie później zmarł. Policja poinformowała, że ​​jego śmierć nie jest traktowana jako podejrzana i zostanie skierowana do koronera.

Przyjaciele opisali wokalistkę grupy dziewcząt i jej brata jako „niesamowicie blisko siebie”, a po opuszczeniu Spice Girls u szczytu sławy zespołu rodzeństwo uciekło do Paryża, aby uniknąć światła reflektorów.

Źródło zbliżone do gwiazdy popu przemówiło: „To najstraszniejsza, druzgocąca i rozdzierająca serce wiadomość, a Jerry jest przez nią całkowicie zdruzgotany.

Max Halliwell zmarł po nagłym zawaleniu się w swoim domu.  Zdjęcia/Obrazy Getty
Max Halliwell zmarł po nagłym zawaleniu się w swoim domu. Zdjęcia/Obrazy Getty

„To był bardzo traumatyczny czas od chwili, gdy usłyszałem, że Max został zabrany do szpitala, z najgorszym skutkiem, jaki wszyscy bliscy rodzinie mieli nadzieję, że tak się nie stanie.

„Wszyscy roją się razem, ale ona prawie nie wie, co teraz powie lub pomyśli – tak bardzo go kochał”.

Podobno Horner wspierała swojego męża na Bliskim Wschodzie, kiedy przygotowywał się do Grand Prix Formuły 1 w Katarze, kiedy po raz pierwszy usłyszała o problemach zdrowotnych brata.

Lokalna policja poinformowała, że ​​Halliwell został zabrany do szpitala Watford General Hospital wkrótce po tym, jak znaleziono go upadłego w swoim domu.

„Policja została wezwana w środę 17 listopada o godzinie 9.40, aby zgłosić obawy o dobro mężczyzny na nieruchomości mieszkalnej w Berkhamsted.

Funkcjonariusze wraz z pogotowiem ratunkowym Wschodniej Anglii wzięli udział w imprezie.
„Mężczyzna został odnaleziony i przewieziony do szpitala na leczenie, gdzie później niestety zmarł.
„Jego śmierć nie zostanie potraktowana jako podejrzana i zostanie skierowana do lekarza medycyny sądowej” – dodał.

READ  Przezabawne wyznanie Adele Setha Rogena: W jej ekskluzywnym programie w Los Angeles było głośno iw pierwszym rzędzie

Rzecznik Hornera powiedział The Sun: „Jak możesz sobie wyobrazić, jest to trudny czas i poprosimy Cię o poszanowanie prywatności rodziny w tym czasie”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top