Spider-Man 2: Jeden z najlepszych filmów o superbohaterach wszech czasów zawiera trzy

Spider-Man 2 (PG, 127 min) Reżyseria Sam Raimi

Lubi strajki Imperium I Powrót Batmana, anegdota z 2004 roku dowodzi, że sequele mogą być lepsze.

Przykładem z początku XXI wieku na to, czym może być film o superbohaterach, we właściwych rękach i, co najważniejsze, z dobrym antagonistą dla naszego bohatera w bitwie, jest druga wycieczka Sama Raimiego, która pokonuje przygody Petera Parkera, to kolejka górska. jeździć.

I, oczywiście, nigdy nie było lepszego czasu, aby złapać go po raz pierwszy – lub obejrzeć go ponownie po raz dziesiąty – ponieważ wygląda na to, że uroczy Doc Ock Alfreda Moliny ma ponownie zapoznać się ze wszystkimi w okolicy webslingerem w grudzień Spider-Man: Nie ma drogi do domu.

Czytaj więcej:
* Spider-Man: Powrót Doktora Octopusa Alfreda Moliny w następnym filmie
* Stan Lee, człowiek stojący za stajnią superbohaterów Marvela, zmarł w wieku 95 lat
* Spider-Man w kinie: Ranking od najlepszych do najgorszych
* Spider-Man i transformacja w kierunku mądrych superbohaterów

jak Człowiek-pająk 2 Otwarte, sprawy nie były tak kołysające dla iteracji ukochanego początkującego fotografa, Stana Lee, Tobeya Maguire’a.

Decydując się na odpowiedzialne życie, Peter/Spidey zostaje uwięziony w sieci, którą sam stworzył. Mimo że wciąż używa swoich supermocy do walki z przestępczością, wymierzania sprawiedliwości i dostarczania pizzy, Peter ma problemy z utrzymaniem pracy, nadążaniem za nauką i utrzymywaniem kontaktu z przyjaciółmi.

Co gorsza, spłata kredytu hipotecznego ukochanej ciotki May (Rosemary Harris), najlepszy przyjaciel Harry Osborne (James Franco) wciąż chce dowiedzieć się, dlaczego Spider-Man zabił jego ojca Green Goblina, a właściciel gazety J. John Jameson (JK Simmons) ) serce Miasto w obliczu odsłoniętych cudów.

Tobey Maguire występuje w najlepszym filmie o Spider-Manie w historii – Spider-Man 2 z 2004 roku.

dostarczony

Tobey Maguire występuje w najlepszym filmie o Spider-Manie w historii – Spider-Man 2 z 2004 roku.

Jednak rzeczy wkrótce przybiorą kształt gruszki. Genialny naukowiec Otto Octavius ​​(Alfred Molina), który był bliski stworzenia bezpiecznej, wiecznej, odnawialnej energii za pomocą niektórych wyrostków sztucznej inteligencji, został uszkodzony przez obecność mocy Słońca w jego dłoni. Po tragicznym wypadku odrodził się jako człowiek matryca Squiddy, doktor Oak, jest chętny do kontynuowania swojej wiedzy za wszelką cenę.

Jeszcze bardziej szokujące jest to, że ukochana Petera Mary Jane (Kirsten Dunst) nawiązuje romantyczną relację z astronautą Johnem Jamesonem (Daniel Gillies z Nowej Zelandii w roli wielkości komara).

Wystarczy, że superbohater powiesi czerwono-niebieską piżamę.

Spider-Man: No Way Home ma trafić do kin w Kiwi 26 grudnia.

Prosto z napisów początkowych w stylu powieści graficznej przypomina nam o tym, co się w nim wydarzyło część pierwszadyrektor, Al-Rimimartwe złoI prosty plan) doskonale oddaje nastrój cudownego uniwersum dla Spideya. Wracając po swojej pierwszej udanej adaptacji dwa lata temu, Raimi, podobnie jak drugie ciosy Tima Burtona w Batmana, okazuje więcej zaufania do otoczenia i zapewnia super kawałek przebojowej akcji. Ponad ćwierć budżetu 200 mln USD (296 mln NZ) wydano na efekty specjalne (słaba strona pierwszego wyjścia), wysiłki są pokazywane za pomocą kamer z przeplotem i płynnej animacji CGI współczynnika akcji do 11.

Pomimo czterech pisarzy i rozpoczęcia zdjęć przed ukończeniem oficjalnego scenariusza, Szybki 2 Ma więcej dramatów, akcji i rozwoju postaci niż tuzin typowych hollywoodzkich filmów. Dominuje również humor w stylu Remy; Dowiadujemy się, że kombinezon Spideya nie szybko się koloruje i istnieje niedopasowana wersja staromodnego człowiek Pająk Cecha. Nawet najbardziej ukochane sceny nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu.

Zły szef Spider-Mana 2, Doc Ock, ma powrócić w grudniu w Spider-Man: No Way Home.

dostarczony

Zły szef Spider-Mana 2, Doc Ock, ma powrócić w grudniu w Spider-Man: No Way Home.

Chociaż główny hit wypełnia ten film aktorami, a nie gwiazdami. Maguire (prawie zastąpiony przez Jake’a Gyllenhaala z powodu problemów z plecami) po raz kolejny wyróżnia się, nasycając swojego bohatera odcieniami światła i ciemności oraz bardzo realną walką. Tym razem jednak ma odpowiednika w Molinie (czekoladaI Frida), który pokonał pokroju Sama Neilla (wyobraźcie sobie!) i Roberta De Niro w roli Dobrego Doktora.

Niestety, Remy odrzucił całą swoją dobrą pracę z zakłopotanymi, dusznymi, dziwnymi i zdezorientowanymi. Człowiek-pająk 3Ale może grudniowy pokaz w końcu nada tej naprawdę wspaniałej historii prawdziwy śledztwo, na które zasługuje.

Człowiek-pająk 2 Będzie on pokazywany dziś wieczorem (niedziela 19 września) o godzinie 20.40 o 3 marca. Można go również wypożyczyć z iTunes, GooglePlay i Neon.

READ  Osoby, które przeżyły przemoc domową, krytykują twierdzenia Amber Heard: „To obrzydliwe!”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top