Spoilery z ulicy Coronation – Ściany zbliżają się do Stephena

Spoilery z ulicy Coronation – Ściany zbliżają się do Stephena

Odcinek 11 043 – 11 044 | Transmisja w poniedziałek 28 sierpnia 2023 o godzinie 20:00 w ITV1

Angelique przekazuje wiadomość, że nie przedłuży kontraktu z Nippersnapperem, ale Stephen mówi Carli, Sarah i Michaelowi, że natychmiast rozważy zakup firmy. Tim ostrzega Sarah, że Steven jest kłamcą, który twierdził, że Gabrielle kontrolowała go siłą, ale potem próbuje udawać ją jako doradcę biznesowego fabryki.

Audrey pokazuje Jill oświadczenie spółki emitującej akcje. Po odkryciu, że Gail i Audrey wiedziały o traktowaniu Stephena przez Gabrielle, postanawia skontaktować się z kobietą.

Audrey pokazuje Sarah list o zwolnieniu nieruchomości i zastanawia się, czy ma to coś wspólnego z wizytą agenta nieruchomości zorganizowaną przez Stephena.

W międzyczasie Paul dzwoni do mieszkania Shelley i skarży się jej na windę schodową, wózek inwalidzki i ciągłe wtrącanie się Billy’ego. Shelley uważa, że ​​powinien być wdzięczny za wsparcie Billy’ego.

Paul wraca do domu i sugeruje Billy’emu wyjście na cały dzień i dobrą zabawę, póki jeszcze mogą.

Billy i Paul spędzają popołudnie nad jeziorem. Kiedy Paul sugeruje, żeby zrobili sobie małą kąpiel, Billy’emu trudno jest odmówić. Paul sugeruje, że nadszedł czas, aby zarezerwować ślub i proponuje Billy’emu, aby zorganizowali wesele w Bistro.

W innym miejscu Jasmine mówi Stu, że Zidane planuje zabrać ją do Pakistanu na jej 70. urodziny, ale ona nie chce go zostawiać i bardzo denerwuje się sytuacją z Domem i Elizą. Stu upiera się, że musi jechać, bo to będzie podróż życia.

Dom dzwoni do prawników i sugeruje Stu i Dee-Dee zaprzestanie działań prawnych i osiągnięcie porozumienia. Stu odmawia i mówi Domowi, że spotka się z nim w sądzie.

Również dzisiaj podekscytowany Ed opowiada Ronniemu o działce na sprzedaż z pozwoleniem na budowę sześciu domów i uważa, że ​​może to przynieść zysk. Ronnie niechętnie zgadza się przyjrzeć szczegółom, wiedząc doskonale, że pieniądze już wydał. Próbując zyskać na czasie, Ronnie sugeruje Edowi, aby zatrudnili geodetę, który obejrzy teren przed podjęciem jakichkolwiek pochopnych decyzji.

READ  Sam Elliott przeprasza za krytykę psiej mocy: „Nie mówiłem tego za dużo”

Wreszcie, gdy Ryan otrzymuje wiadomość od Jaya przypominającą mu o filmie, Ryan zapewnia go, że prace są w toku. Kiedy Daisy dzwoni ze swoim świetlnym pierścieniem, wysyła wiadomość do swoich obserwujących O-Vidz, obiecując im wkrótce spersonalizowany film.

Zdjęcia wykonał Daniel Kilkelly

Daniel pisze o telenoweli w Digital Spy od 2004 roku, a w 2010 roku objął stanowisko redaktora mydlanego.
Przez lata przeprowadził wywiady z setkami gwiazd opery mydlanej, od Billa Roacha po Lacey Turner, i regularnie odwiedza plany zdjęciowe Coronation Street, EastEnders, Emmerdale i Hollyoaks, biorąc udział w wycieczkach za kulisy i wydarzeniach prasowych.
Wielokrotnie pełnił funkcję jurora nagród, takich jak nagrody telewizyjne BAFTA, nagrody programowe RTS i nagrody British Soap Awards. W 2020 roku otrzymał wysokie wyróżnienie dla najlepszego redaktora sekcji w konkursie BSME Awards.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *