Spotkanie przyjaciół: wydarzenie, którego świadkami jest prawie 1 milion kiwi

Drużyna przyjaciół zebrała się 17 lat po zakończeniu programu, aby odtworzyć kultową scenę napisów początkowych. Wideo / TVNZ / HBO

To czas, kiedy kiwi czekają – a ostatniej nocy prawie milion fanów zostało przyłapanych na obserwowaniu długo oczekiwanego spotkania z prywatnymi przyjaciółmi.

W całym kraju widzowie oglądali, jak główna obsada serialu z lat 90. spotyka się w specjalnym odcinku.

Friends: The Reunion był transmitowany w TVNZ 2, a także w transmisji na żywo TVNZ 2 i OnDemand od godziny 19:00.

Według TVNZ, większość Nowozelandczyków oglądało telewizję z 888 770 strojami, podczas gdy ponad 20 000 oglądało transmisje na żywo, a ponad 78 000 później dostroiło się do OnDemand.

Podczas spotkania sześć gwiazd Friends spotkało się w długo oczekiwanym odcinku Reunion, w którym przypomniano im program 17 lat po wyemitowaniu finału.

Odcinek specjalny zawierał odczyty ze stołu, występy celebrytów i kilka objawień.

Podczas wywiadu z Jamesem Cordenem prowadzący zapytał gwiazdy, czy są jakieś romanse poza powietrzem, biorąc pod uwagę czas, jaki spędzają razem.

Ku wielkiemu zdziwieniu Cordena, a zarówno publiczność, Jennifer Aniston, jak i David Schwimmer przyznają, że lubili się nawzajem, a słabe wyczucie czasu tylko uniemożliwiło im działanie.

Aniston, który grał Rachel Green, i Schwimmer, który grał Rossa Gellera, byli parą, która wróciła do serialu – i okazuje się, że atrakcja nie skończyła się, gdy kamery przestały się obracać.

„W pierwszym sezonie podziwiałem Jane” – ujawnił Schwimmer.

Aniston odpowiedział: „Odpowiedzieliśmy w naturze”.

Obsada ujawniła sekrety serialu w jednym z odcinków Reunion, na przykład fakt, że Ross i Rachel byli prawie małżeństwem w prawdziwym życiu.  Zdjęcie / AP
Obsada ujawniła sekrety serialu w jednym z odcinków Reunion, na przykład fakt, że Ross i Rachel byli prawie małżeństwem w prawdziwym życiu. Zdjęcie / AP

„W pewnym momencie miażdżyliśmy się tak mocno, ale to było jak mijanie statków, ponieważ byliśmy w związkach, podczas gdy drugi nie był, i oboje naprawdę to szanowaliśmy” – wyjaśnił Schwimmer, podczas gdy Matt LeBlanc był w nastroju. * R ”.

Aniston kontynuował: „Pamiętam, że ci powiedziałem [Schwimmer]Byłby to duży problem, gdybyśmy po raz pierwszy pocałowali się w krajowej telewizji … i na pewno to zrobiliśmy. “

READ  Według ekspertów to najzabawniejsi ludzie w Nowej Zelandii

Powtórzyła, że ​​nigdy nie odkryli swojego połączenia poza ekranem, dodając: „Skierowaliśmy całą naszą miłość i uwielbienie dla siebie do Rossa i Rachel”.

Schwimmer ujawnił, że obaj będą „przytulać się i spać na sofie” podczas przerw w filmowaniu.

Schwimmer wspomina: „jak nikt nie wiedział, że się miażdżyliśmy”.

„To była sytuacja… nie mogliśmy nic na to poradzić”.

Okazuje się, że jedna z najbardziej znanych fikcyjnych par lat 90. również była prawie jak para w prawdziwym życiu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top