Spotkanie przyjaciół: wydarzenie, którego świadkami jest prawie 1 milion kiwi

Drużyna przyjaciół zebrała się 17 lat po zakończeniu programu, aby odtworzyć kultową scenę napisów początkowych. Wideo / TVNZ / HBO

To czas, kiedy kiwi czekają – a ostatniej nocy prawie milion fanów zostało przyłapanych na obserwowaniu długo oczekiwanego spotkania z prywatnymi przyjaciółmi.

W całym kraju widzowie oglądali, jak główna obsada serialu z lat 90. spotyka się w specjalnym odcinku.

Friends: The Reunion był transmitowany w TVNZ 2, a także w transmisji na żywo TVNZ 2 i OnDemand od godziny 19:00.

Według TVNZ, większość Nowozelandczyków oglądało telewizję z 888 770 strojami, podczas gdy ponad 20 000 oglądało transmisje na żywo, a ponad 78 000 później dostroiło się do OnDemand.

Podczas spotkania sześć gwiazd Friends spotkało się w długo oczekiwanym odcinku Reunion, w którym przypomniano im program 17 lat po wyemitowaniu finału.

Odcinek specjalny zawierał odczyty ze stołu, występy celebrytów i kilka objawień.

Podczas wywiadu z Jamesem Cordenem prowadzący zapytał gwiazdy, czy są jakieś romanse poza powietrzem, biorąc pod uwagę czas, jaki spędzają razem.

Ku wielkiemu zdziwieniu Cordena, a zarówno publiczność, Jennifer Aniston, jak i David Schwimmer przyznają, że lubili się nawzajem, a słabe wyczucie czasu tylko uniemożliwiło im działanie.

Aniston, który grał Rachel Green, i Schwimmer, który grał Rossa Gellera, byli parą, która wróciła do serialu – i okazuje się, że atrakcja nie skończyła się, gdy kamery przestały się obracać.

„W pierwszym sezonie podziwiałem Jane” – ujawnił Schwimmer.

Aniston odpowiedział: „Odpowiedzieliśmy w naturze”.

Obsada ujawniła sekrety serialu w jednym z odcinków Reunion, na przykład fakt, że Ross i Rachel byli prawie małżeństwem w prawdziwym życiu.  Zdjęcie / AP
Obsada ujawniła sekrety serialu w jednym z odcinków Reunion, na przykład fakt, że Ross i Rachel byli prawie małżeństwem w prawdziwym życiu. Zdjęcie / AP

„W pewnym momencie miażdżyliśmy się tak mocno, ale to było jak mijanie statków, ponieważ byliśmy w związkach, podczas gdy drugi nie był, i oboje naprawdę to szanowaliśmy” – wyjaśnił Schwimmer, podczas gdy Matt LeBlanc był w nastroju. * R ”.

Aniston kontynuował: „Pamiętam, że ci powiedziałem [Schwimmer]Byłby to duży problem, gdybyśmy po raz pierwszy pocałowali się w krajowej telewizji … i na pewno to zrobiliśmy. „

READ  Japoński muzyk Kawane Okamoto twierdzi, że został zaatakowany przez menedżera talentów

Powtórzyła, że ​​nigdy nie odkryli swojego połączenia poza ekranem, dodając: „Skierowaliśmy całą naszą miłość i uwielbienie dla siebie do Rossa i Rachel”.

Schwimmer ujawnił, że obaj będą „przytulać się i spać na sofie” podczas przerw w filmowaniu.

Schwimmer wspomina: „jak nikt nie wiedział, że się miażdżyliśmy”.

„To była sytuacja… nie mogliśmy nic na to poradzić”.

Okazuje się, że jedna z najbardziej znanych fikcyjnych par lat 90. również była prawie jak para w prawdziwym życiu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *