Stan hrabstwa Monterey śmiało

Po trzech próbach nadzorcy hrabstwa Monterey zatwierdzili obowiązkowy mandat na wewnętrzną maskę, a mandat przeszedł późnym wtorkowym popołudniem w głosowaniu 3 do 2. Może wejść w życie pod koniec przyszłego miesiąca. Zgodnie z danymi Centers for Disease Control and Prevention, mandat wymaga od wszystkich noszenia maski w pomieszczeniach, niezależnie od stanu szczepień, a mandat będzie obowiązywał tylko wtedy, gdy wskaźnik transmisji COVID-19 w hrabstwie zostanie uznany za wysoki lub znaczący. Ostatnio pogorszyła się. CDC zaktualizowało występowanie w hrabstwie do podwyższonego poziomu. „Ponieważ mieliśmy ogromną liczbę osób, które zachorowały na COVID i musieliśmy zamknąć wszystkie firmy, ludzie stracili pracę, domy i wszystko inne. Nie chcę, żebyśmy tam znowu jechali i czuję, że to właściwa rzecz do zrobienia „, powiedział nadinspektor Mary Adams. Zrobione. „Nie mogę poprzeć wniosku z powodów już wspomnianych. Myślę, że to musi być problem w Departamencie Zdrowia i naprawdę jestem zaniepokojony egzekwowaniem, zwłaszcza bez rezygnacji Nadinspektor John Phillips powiedział: „Mam poważne obawy dotyczące egzekwowania prawa, nie mogę poprzeć propozycji, aby nadzorcy hrabstw dokonali ostatecznego przyjęcia nowego prawa w przyszłym tygodniu i wejdzie w życie 30 dni później, jeśli zostanie uchwalone. Noś maskę w pomieszczeniu niezależnie od tego. stanu szczepień.

Po trzech próbach nadzorcy hrabstwa Monterey zatwierdzili obowiązkowy mandat do maskowania w pomieszczeniach.

Mandat został uchwalony we wtorek późnym popołudniem stosunkiem głosów 3 do 2. Może wejść w życie pod koniec przyszłego miesiąca.

Zezwolenie wymaga, aby każdy nosił maskę w pomieszczeniu, niezależnie od statusu szczepienia.

Zezwolenie będzie działać tylko wtedy, gdy wskaźnik transmisji COVID-19 w hrabstwie zostanie uznany za wysoki lub znaczący, zgodnie z danymi z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Wskaźnik transmisji w hrabstwie Monterey ostatnio się pogorszył. CDC zaktualizowało występowanie w hrabstwie do wysokiego poziomu.

READ  „Dylatacja czasu” – nasze postrzeganie czasu uległo spowolnieniu

„Ponieważ mieliśmy ogromną liczbę osób, które zachorowały na COVID, musieliśmy zamknąć wszystkie firmy, ludzie stracili pracę, domy i wszystko inne. Nie chcę, żebyśmy tam znowu jechali i czuję, że jest to właściwe, aby zrobić „, powiedziała przełożona Mary Adams. z tym”.

Nie mogę poprzeć wniosku z wyżej wymienionych powodów. Myślę, że to musi być problem z Ministerstwem Zdrowia i jestem naprawdę zaniepokojony egzekwowaniem prawa, zwłaszcza jeśli nie ma rezygnacji w miastach. „Mam poważne obawy dotyczące egzekwowania prawa, że ​​nie mogę poprzeć tej propozycji” – powiedział inspektor John Phillips.

Nadzorcy hrabstw przyjmą ostateczne uchwalenie nowej ustawy w przyszłym tygodniu i wejdzie ona w życie 30 dni później, jeśli zostanie uchwalona.

Jeśli w tym czasie w hrabstwie nadal występował wysoki lub znaczący poziom transmisji, wszyscy w hrabstwie Monterey musieliby nosić maskę w domu, niezależnie od statusu szczepień.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top