Stewardesa ujawnia najdziwniejsze akrobacje, jakie wykonują pasażerowie, próbując przejść na pierwszą klasę

Stewardesa ujawnia najdziwniejsze akrobacje, jakie wykonują pasażerowie, próbując przejść na pierwszą klasę

Członek załogi ujawnia najbardziej szalone rzeczy, jakie zrobili pasażerowie w pierwszej klasie.

Każdy podróżnik marzy o dniu, w którym przybędzie na lotnisko i wsiądzie do pierwszej klasy. Jednak jedna ze stewardów ujawniła, jak szalone posunęli się ludzie, aby zafundować sobie odrobinę luksusu na niebie.

Członek personelu pokładowego Destani, który podzielił się kilkoma wskazówkami i poradami dotyczącymi podróży na swojej stronie TikTok, ujawnił, co robi personel pokładowy, gdy znajdzie pasażera w nieprzydzielonej mu klasie miejsca.

Według 25-latki, która nie ujawniła, dla jakich linii lotniczych pracuje, „nigdy by na to nie pozwoliła”.

„Jeśli ktoś chce zmienić kabinę lub nawet uzyskać lepszy standard, musi to uzgodnić z agentem obsługującym bramę” – wyjaśnił urodzony w Filadelfii członek załogi. „Gospodarze nie mają nic przeciwko temu.”

Dodała, że ​​jej linia lotnicza uważa za kradzież miejsc, których nie zarezerwowała, ponieważ nie zapłaciła za podwyższenie klasy.

„Pierwszy rząd jest zwykle zawsze pełny” – powiedziała. „Więc ludzie tak naprawdę nie mają miejsca na robienie głupich rzeczy”.

Destani twierdzi, że jeśli są miejsca pierwszej klasy, mają system stopniowego rozdzielania pustych miejsc.

„Jeśli masz kartę kredytową lub masz jakiś status w linii lotniczej, zazwyczaj kończy się to na awansowaniu ludzi” – powiedziała.

„Chłopaki dzwonili do mnie kilka razy, myśląc, że przeniosę ich do najwyższej klasy rozgrywkowej” – powiedział Destani ze śmiechem. „Ponieważ powiedzieli mi, że jestem piękna”.

Wspomina moment, kiedy kilka miesięcy temu podszedł do niej mężczyzna i powiedział, że jest „taka piękna”.

Mężczyzna podobno wykrzyknął: „To najpiękniejszy personel pokładowy, jakiego kiedykolwiek widziałem”.

Destani twierdzi, że jeśli są wolne miejsca w pierwszej klasie, mają system stopniowy, w ramach którego przyznawane są puste miejsca.
Destani twierdzi, że jeśli są wolne miejsca w pierwszej klasie, mają system stopniowy, w ramach którego przyznawane są puste miejsca.

Destany powiedziała, że ​​zdała sobie sprawę, co robi, gdy w jego polu widzenia zobaczyła puste miejsce w pierwszej klasie.

READ  Ford NZ nadal sprzedaje Rangera V6 pomimo czystych zmian w samochodzie

„Dosłownie umarłam, spojrzałam na niego i powiedziałam: «Nie przyjmę teraz tego komplementu»” – powiedziała.

Członek personelu pokładowego ujawnił jednak, że pasażerowie próbują zająć nie tylko miejsca w pierwszej klasie w ostatniej chwili.

„To, co zawsze przyciąga ludzi, to to, że próbują przedostać się do linii wyjściowych” – przyznała. „Rzędy przy wyjściu to miejsca o podwyższonym standardzie, a w przypadku mojej linii lotniczej, siedząc w rzędzie przy wyjściu, dostajesz bezpłatne koktajle”.

Powiedziała, że ​​ludzie cały czas próbowali wkraść się na te siedzenia.

„Pewnego razu ten facet podszedł i dosłownie się ze mną kłócił” – wspomina, dodając, że nalegał, aby mógł pomóc w nagłych przypadkach, co, jak zauważyła, nie tak to działa.

„Nie możesz przenieść się na stanowisko. To miejsce dla programistów” – wyjaśniła.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *