Store Wars: New World ujawnia gorącą promocję KitchenAid po Countdown

New World zwiększa konkurencję w konkurencyjnym supermarkecie Countdown, ogłaszając specjalną letnią promocję.

W czwartek Count Down ogłosiło wydanie swojej najnowszej kolekcji, Zestaw klocków w stylu LEGO.

New World odpowiedział w piątek, ogłaszając, że nawiązał współpracę z KitchenAid, aby zaoferować ekskluzywną gamę naczyń kuchennych w najnowszej promocji.

Od 15 listopada kupujący w Nowym Świecie mogą odebrać jedną naklejkę za każde 20 USD wydane w sklepie lub online.

Czytaj więcej:
* Dlaczego Nowozelandczycy są skłonni wydać 9000 dolarów na roślinę doniczkową?
* „Smeg Summer” – Dlaczego promocja noży w nowym świecie tak dobrze się powiodła?
* W sprzedaży są setki naklejek Smeg, ale szansa na ich odkupienie maleje

Etykiety można umieszczać na różnych przyborach kuchennych KitchenAid, w tym na kamionkowym talerzu do ciasta, średnim naczyniu do pieczenia i małym krakersie (płytko przykrytej naczyniu do pieczenia), a także na żeliwnej patelni grillowej.

Bitwa o promocje w supermarketach nie kończy się, gdy New World ogłasza promocję KitchenAid dzień po ujawnieniu odliczania do klejnotów kolekcjonerskich.

dostarczony

Bitwa o promocje w supermarketach nie kończy się, gdy New World ogłasza promocję KitchenAid dzień po ujawnieniu odliczania do klejnotów kolekcjonerskich.

Żeliwna zapiekanka jest dostępna tylko dla członków New World Clubcard.

Szef marketingu New World i CX, Pippa Prain, powiedział, że firma, która jest częścią Foodstuff, jest zdeterminowana, aby opierać się na poprzednich promocjach, w tym Prezent z nożem Smeg zeszłego lata, który okazał się skuteczny W sklepach skończyły się noże.

Brin powiedział, że New World ciężko pracował, aby uniknąć rozczarowania klientów w te Święta Bożego Narodzenia, a w kraju było już prawie 900 000 produktów KitchenAid.

„W tym roku zrobiliśmy rzeczy trochę inaczej, wiemy, że wszystkie sytuacje naszych klientów są wyjątkowe, a kuchnie z kiwi są w różnych kształtach i rozmiarach, więc w tym roku nie chodzi o składanie kolekcji, ale o dobranie odpowiednich elementów dla ciebie”, powiedziała. ”.

Zestaw naczyń zawiera kamionkowy talerz do ciasta, średnie naczynie do pieczenia i mały krakers (na zdjęciu), a także patelnię grillową i żeliwną zapiekankę.

dostarczony

Zestaw naczyń zawiera kamionkowy talerz do ciasta, średnie naczynie do pieczenia i mały krakers (na zdjęciu), a także patelnię grillową i żeliwną zapiekankę.

ten Walka o promocje w supermarketach Nie widać żadnych oznak zbliżania się do końca, a ogłoszenia w tym tygodniu są ostatnimi z serii prezentów, w tym Countdown Telewizyjna i filmowa gra domino i wizytówki.

READ  Elon Musk podpisuje umowę kupna Twittera za 66 miliardów dolarów

New World przeprowadził również kilka kampanii, w tym Mały sklep, mała kuchnia i mały ogród Seria skierowana do dzieci, promująca wyroby ze szkła Smeg i Spiegelau.

Bodu Lang, szef marketingu na University of Auckland Business School, powiedział wcześniej rzeczy tam było Podczas tych promocji zwykle następuje zmiana udziału w rynku o 1 procent.

„To nie wydaje się niczym dla ciebie i dla mnie, ale zwykle ludzie są bardzo lojalni wobec najbliższego sklepu”.

Powiedział, że tymczasowa aktualizacja może skłonić ich do wypróbowania innego sklepu i miejmy nadzieję, że niektórzy wprowadzą zmianę na stałe.

Wyroby kamionkowe KitchenAid z Nowego Świata można zebrać za określoną liczbę etykiet, w zależności od sztuki, podczas gdy produkty żeliwne wymagają kombinacji etykiet i salda gotówkowego.

Wszystkie produkty są dostępne od 15 listopada do 23 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *