Suzanne Somers umiera w wieku 76 lat: aktorka przegrywa walkę z „agresywną postacią raka piersi”

Suzanne Somers umiera w wieku 76 lat: aktorka przegrywa walkę z „agresywną postacią raka piersi”

Aktorka Suzanne Somers zmarła w wieku 76 lat po walce z agresywnym typem raka piersi. Zdjęcia/Getty Images

Aktorka Suzanne Somers zmarła w wieku 76 lat.

Najbardziej znana jest ze swoich charakterystycznych ról w… Trzy Kompanii I Krok po kroku, Strona szósta Doniesiono, że słynna gwiazda zmarła spokojnie w domu, u boku męża Alana Hamela i syna Bruce’a Somersa Jr.

W rozmowie z serwisem informacyjnym publicysta aktorki, R. Corey Hay, powiedział: „Przeżyła agresywną postać raka piersi od ponad 23 lat”, dodając, że dzisiaj, w jej 77. urodziny, jej rodzina będzie świętować jej „niezwykły dzień.” Life”, dodając, że „chcą podziękować milionom fanów i obserwujących, którzy tak bardzo ją kochali. Prywatny pochówek rodzinny odbędzie się w tym tygodniu, a pomnik odbędzie się w przyszłym miesiącu.

– powiedziała przyjaciółka aktorki Strona szósta, „Umarła w swoim nowym, zielonym domu w Palm Springs, we śnie, mając u boku kochającego męża” – dodała kolejna, dodając, że Hamill zorganizował dla swojej żony wcześniejszy prezent urodzinowy i dał jej go na krótko przed jej śmiercią.[It was a] Odręcznie napisany wiersz miłosny owinięty w jej ulubione różowe piwonie.

Według doniesień Alan Hamel zorganizował wcześniejszy prezent urodzinowy dla swojej żony Suzanne Somers, zanim zmarła.  Zdjęcia/Getty Images
Według doniesień Alan Hamel zorganizował wcześniejszy prezent urodzinowy dla swojej żony Suzanne Somers, zanim zmarła. Zdjęcia/Getty Images

Opublikowano je zaledwie kilka miesięcy po tym, jak w lipcu gwiazda ujawniła na Instagramie, że rak piersi powrócił, mówiąc: „Ponieważ wzięłam wolne w pracy, wiele z Was pytało mnie o więcej szczegółów na temat mojego zdrowia. Jak wiecie, od dwudziestu lat choruję na raka piersi.” „I od czasu do czasu pojawia się on na nowo, a ja nadal walczę z tym. Stosuję najlepsze alternatywne i tradycyjne metody leczenia, aby z nim walczyć. Nie jest to dla mnie nowy teren.”

Kontynuowała: „Wiem, jak nosić sprzęt bojowy i jestem wojownikiem”. „Alan był przy mnie na każdym kroku. Nie potrafię nawet wyjaśnić, jak wiele dla mnie zrobił. A jeśli to możliwe, jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek. Moja niesamowita rodzina bardzo mnie wspierała i bardzo pomogła wiele, utrzymując firmę w dobrej kondycji, dopóki nie będziesz mieć dostępu do wszystkich wspaniałych produktów. Dziękuję za ciągłą miłość i wsparcie. Liczy się tylko to, kogo kochasz i kto kocha ciebie – a ja cię kocham!”

READ  Eminem wprowadza Mom's Spaghetti w Detroit

U Somers po raz pierwszy zdiagnozowano raka piersi, gdy miała 50 lat. Walczyła także z rakiem skóry po trzydziestce i otwarcie mówiła o swoich zmaganiach z tą chorobą. Mówiąc do Rozrywka dziś wieczorem W lipcu powiedziała, że ​​za każdym razem, gdy pojawia się choroba, „w dalszym ciągu walczy” i dodała: „Robię, co w mojej mocy, aby nie pozwolić, aby ta podstępna choroba nade mną zapanowała”.

Gwiazda pozostawiła syna i sześcioro wnucząt.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *