Szef Wielkiej Brytanii Gareth Southgate bronił się przed samozadowoleniem przed polskim konfliktem

Szef Wielkiej Brytanii Gareth Southgate bronił się przed samozadowoleniem przed polskim konfliktem

Gareth Southgate ostrzegł, że Anglia nie powinna popadać w samozadowolenie w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Polsce.

Trzy Lwy wygrały do ​​tej pory wszystkie pięć meczów i są na szczycie grupy I, ale w środę czeka ich najtrudniejszy test w Warszawie.

Powtarzające się wygrane 4:0 z Węgrami i Andorą tylko pomogły w finale Euro 2020, ale Southgate zachowało ostrożność, zanim zmierzyło się z drugą w kolejności Polską.

„Jako zespół musimy uznać, że jesteśmy w dobrym momencie, a zespół gra dobrze” – powiedział szef na przedmeczowej konferencji prasowej.

„Mamy zespół graczy, którzy mogą czuć się komfortowo grając z każdym z nich i grać dobrze.

„Ale te momenty są również niebezpieczne, ponieważ kiedy jesteśmy zadowoleni, przechodzimy do meczu, który jest wyzwaniem.

„To motywacja na wysokim poziomie, ale ochrona przed poczuciem, że jesteśmy lepsi od siebie. Uzyskujemy dobre wyniki, ponieważ ciężko dla siebie pracujemy.

Southgate dokonał 11 zmian w niedzielnym wygranym 4:0 meczu z Andorą.

„Drużyna, która grał na Węgrzech, ale można się spierać, która jest naszą najsilniejszą drużyną, byliśmy w stanie zrelaksować tych gości po meczu” – dodał.

„Wciąż jest duża konkurencja o miejsca w tej grupie, nie jest tak łatwo powiedzieć, że wygraliśmy ten mecz, ta drużyna wróci i da ten sam poziom występu.

Wyzwanie gry w Polsce będzie inne. Problemy, które masz w nocy, mogą być różne, więc nie możemy wędrować w nocy. ”

Rahim Sterling był jednym z pierwszych piłkarzy z Anglii, którzy byli celem ataków rasistowskich w Budapeszcie (Attila Trenga / PA).

W czwartek podczas ostatniej rundy kwalifikacyjnej w Budapeszcie reprezentanci Anglii zostali poddani rasizmowi.

READ  Stopa inflacji w Polsce rośnie w kwietniu

Chociaż Southgate może nie pociągać możliwości zmierzenia się z podobną sytuacją w Warszawie, wie, że posiadanie jest ważne, aby utrzymać spokój tłumu w domu.

51-latek powiedział: „Musimy podejść do gry jak do każdej innej nocy. Wiemy, że posiadanie piłki będzie dużym czynnikiem w radzeniu sobie z tymi sytuacjami.

„Ale przebieg gry będzie inny iw świetnym momencie gramy na poziomie, który myślę.

– Wygrali ostatnie dwa mecze, a Węgry mają najlepszych piłkarzy w drużynie, którzy trzymają piłkę trochę lepiej niż mogliby przeciwko nam.

Kiedy Anglia pokonała Polskę 2:1 na Wembley w marcu, na widowni nie było Roberta Lewandowskiego, który strzelił rekordowego gola.

Prowadzi w środę w składzie, a bramkarz Three Lions Jordan Pickford jest podekscytowany wyzwaniem, przed którym stoi napastnik Bayernu Monachium.

„Ciężko pracowałem przez cały tydzień” – powiedział gracz Evertonu.

„Robiłem swoje rzeczy z innymi bramkarzami i będę w 100 procentach na boisku treningowym przed meczem.

– Mają przewagę i wiemy, że jest świetnym napastnikiem, więc skupimy się na pewnych obszarach i będziemy gotowi na wszystko.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *