Szkocja 1-1 Polska: spóźniona kara Biotech anuluje główkę Tierneya

\ Park Hampton.

Między tymi dwoma zespołami było niewiele, dopóki Tyrney nie strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji 1-0.

Szkocja zbliżała się do zwycięstwa, dopóki Biotech nie zdobył bramki z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

Hazard w Stoke City i 170 milionów funtów nie działał

Drużyna Steve’a Clarke’a zagra w przyszłym tygodniu w drugim meczu towarzyskim meczu z Austrią, a Walia czeka, by zobaczyć, czy Szkoci w końcu pokonają Ukrainę w finale play-off Cardiff.

Pod nieobecność pożądanego kapitana Andy’ego Robertsona, pomocnik McKinnon przekazał wodze, gdy wszedł kolega z drużyny Aston Villi, Mattie Cash.

Nathan Patterson był po prawej stronie, mimo że w styczniu walczył o wpływ na Everton z Rangers, ale silną drużynę Szkocji kierował Scott McDomine, Grant Honley i Dearney przez Che Adamsa.

Podrywacze po raz pierwszy, tacy jak Ross Stewart, Craig Hulket i Aaron Hickey, byli na ławce, podobnie jak napastnik polskiej gwiazdy. Robert Lewandowski Nowy szef Cheslav Miknevich ma oko na mecz play-off Mistrzostw Świata ze Szwecją lub Czechami w przyszły wtorek.

Polskie poparcie dla zdrowego tłumu Hampden, liczącego 39 090 osób, spotkało się z ogromnym poparciem dla gry, która wspiera wysiłki UNICEF na Ukrainie za 10 funtów za bilet.

Głośni kibice z pola dodawali atmosfery, ale w 10. minucie to Dorton Army dopingowała Pattersona, który wyprzedził czterech polskich zawodników w długim biegu, zanim został uratowany przez strzelca z 16 jardów lewą nogą Lukasa Skoropsky’ego.

W 23. minucie obrońca Bardos Solomon wszedł ze środka pola karnego strzałem głową nad poprzeczką ze środka pola za sześć jardów.

Szkoci Połowa wykończona mocno.

W 34. minucie Adams spróbował szczęścia potężnym uderzeniem z 25 jardów, które zebrał Skoropsky.

Tuż przed przerwą Patterson uratował dwie próby Skorbsky’ego, z których druga miała miejsce w tym samym incydencie, w którym zaprzeczył bramkarz Billy Gilmore, a po szerokich momentach interweniował Ryan Christie.

READ  Netflix otworzy nowe biuro w Polsce

Zastępca Biotech wysłał akcję z prawej strony Gardena – słupek w drugiej połowie po rozłamie w obronie Szkocji – ale gospodarze zareagowali pozytywnie.

McKinn otoczył Schoropsky’ego po wysłaniu go przez Gilmore’a, ale jego dotyk był zbyt wysoki i wyprowadził piłkę.

W 65. minucie McDougain wyprowadził Polaka do przodu po tym, jak stracił posiadanie piłki z Sebastianem Simanskym na środku boiska i usunął uderzenie Biotecha z linii Gilmore’a.

Hickey zadebiutował, by zastąpić Grega Taylora, waląc dla Stephena O’Donnell Pattersona. Kilka minut później Szkocja awansowała.

Wyglądał głową przed Skoropskim w swoim pierwszym kontrataku w Szkocji w 31 meczach.

Stuart Armstrong, Kenny McLean i Ryan Jack zastąpili Christiego, Colma McGregora i Gilmore’a, ale gdy mecz wydawał się kończyć głośnym zwycięstwem, rzut karny został spuszczony, a gospodarze musieli zadowolić się remisem.