Szokujące odkrycie Kita Haringtona na temat drugiego sezonu Gry o Tron

Szokujące odkrycie Kita Haringtona na temat drugiego sezonu Gry o Tron
Kit Harrington w nowym wywiadzie ujawnia losy drugiej części Gry o tron

Kit Harington niedawno potwierdził swoją wersję gra o tron Druga część o Jonie Snowie nie jest już w przygotowaniu.

W nowym wywiadzie z Krzyk ekranuKit ujawnił, że projekt został odłożony na półkę na najbliższą przyszłość, ponieważ scenarzyści i producenci „nie mogli znaleźć odpowiedniej historii do opowiedzenia”.

„Nigdy wcześniej o tym nie mówiłem, ponieważ był on w fazie rozwoju” – powiedział 37-latek.

„Nie chciałem, żeby wyszło na jaw, że jest w fazie rozwoju i nie chciałem, żeby coś się wydarzyło, gdy ludzie zaczną teoretyzować, ekscytują się tym lub nienawidzą tego pomysłu, choć mogło to nigdy nie nastąpić się wydarzyć” – powiedział Kitt placówce.

Kit powiedział, że podczas prac nad grą „zespół przygląda się pod każdym kątem, sprawdzając, czy warto, ale w tej chwili nie jest to tego warte”.

Aktor kontynuował: „W tej chwili nie wchodzi to w grę, ponieważ nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej historii do opowiedzenia, która by nas ekscytowała”.

Kit dodał więc: „Postanowiliśmy na razie zostawić mu narzędzia” i „solidnie odłożono go na półkę”.

W zeszłym roku w , Kit mówił o nadchodzącej serii spin-off skupiającej się na Jonie Snowie podczas występu w The Tonight Show z Jimmym Fallonem w roli głównej.

„Nie mogę nic powiedzieć” – powiedział aktor.

„Nie wiem, stary… Idę ulicą i ostatnio nie jestem zbyt często rozpoznawany i trochę to rani moje ego, wiesz? Chyba polubię nosić jakieś” futrzane ubrania” – zauważył Kit.

READ  Policja: piosenkarz R&B Jason Derulo zaangażowany w bójkę w resorcie w Las Vegas

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *