Taika Waititi ujawnia, że ​​okradł Petera Jacksona podczas kręcenia popularnego filmu z 2014 roku

Taika Waititi ujawnia, że ​​ukradł z planu Hobbita w The Late Show ze Stephenem Colbertem. Wideo / Late Show ze Stephenem Colbertem

Taika Waititi ma w zanadrzu kilka sekretów.

Słynny aktor i reżyser Kiwi pojawił się wczoraj wieczorem w The Late Show ze Stephenem Colbertem, gdy ujawnił tajemnicę, która może sprawić, że będzie spędzał czas z Sir Peterem Jacksonem.

Waititi pojawił się na pokazie, aby promować swój nadchodzący film, Thor: Miłość i grzmot, ale został jego zwolennikiem, gdy Colbert zapytał, czy reżyser Kiwi Jackson, najbardziej znany ze swojej pracy nad serialem Władca Pierścieni, udzielił porady filmowej Waititi. Niesamowite filmy.

Zamiast mówić o swojej przyjaźni z reżyserem, Waititi ujawnił zakulisową tajemnicę dotyczącą swojego filmu „Co robimy w cieniu”.

Powiedział: „Człowieku, nie wiem, czy powinienem to powiedzieć. Cóż, powiem”.

Waititi powiedział, że kiedy on i jego kolega reżyser Jemaine Clement zaczęli kręcić swój popularny film z 2014 roku, ich budżety były zbyt niskie, ale Hobbit właśnie skończył przedstawiać swojemu zespołowi pomysł.

Waititi powiedział: „Nasz scenograf w środku nocy zabrał swoją ekipę do The Hobbit Studios i ukradł wszystkie luźne, zepsute zielone ekrany i zabrał całe drewno, a my zbudowaliśmy dom”.

– To, co robimy w cieniu, jest zbudowane z zielonego ekranu hobbita – powiedział nieśmiało. „Nigdy nie rozmawiałem o tym z Peterem Jacksonem. Nie wiem, czy on wie”.

Taika Waititi może mieć kłopoty z Peterem Jacksonem po jego ostatnim wyznaniu.  Zdjęcie/YouTube ColbertLateShow
Taika Waititi może mieć kłopoty z Peterem Jacksonem po jego ostatnim wyznaniu. Zdjęcie/YouTube ColbertLateShow

Pomimo tajemnicy Waititi powiedział, że uwielbia opowiadać historię na przyjęciach.

Wcześniej w wywiadzie reżyser Kiwi ujawnił również zabawną tajemnicę dotyczącą ukochanego bohatera Thora, Korga, którego gra w nadchodzącym filmie Marvela.

Colbert mówił o postaci, zanim zapytał Waititi: „Dlaczego Coorg ma akcent z Nowej Zelandii?” Reżyser odpowiedział: „Ponieważ jestem tak leniwy jako aktor, to jedyny akcent, jaki chcę robić”, szybko dodając: „Ponadto akcent nowozelandzki jest bardzo piękny”.

READ  Książę Harry „pokazuje prawdziwe oblicze” dzięki projektowi Netflix „Narcyz”

Dodał, że jego oryginalny ton jest „jak masowanie błony bębenkowej na śmierć”, co powoduje, że publiczność wybucha śmiechem.

Menedżer Jojo Rabbit ujawnił później, że dostosowuje swój ton, gdy jest w USA, dodając: „Ponieważ sposób, w jaki zwykle mówię, nie zrozumiałbyś tego, co mówię”.

Dociekliwy gospodarz talk-show poprosił swojego gościa, aby „wślizgnął się w niezrozumiałego kiwi”, a Waititi szybko przestawił się na swój normalny sposób mówienia do Colberta i opisał to jako „po prostu mamrotanie”.

Waititi szybko odpowiedział i powiedział: „Nowozelandzki akcent mamrocze, ale to całkiem mamrotanie”.

Fani mogą spodziewać się, że Waititi pokaże swój akcent Kiwi w Thor: Love and Thunder, który ma się ukazać w przyszłym miesiącu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top