Taylor Swift zwiększa sprzedaż T-shirtów z Travisem Kelce’em o 400%

Taylor Swift zwiększa sprzedaż T-shirtów z Travisem Kelce’em o 400%

Wycieczka Taylor Swift, aby obejrzeć mecz Travisa Kelce’a z Kansas City Chiefs, nie tylko wywołała nieprzerwane dyskusje w Internecie. Po występie 12-krotnego zdobywcy nagrody Grammy na stadionie Arrowhead wydaje się, że sprzedaż koszulek All-Pro gwałtownie wzrosła.

Według firmy Fanatics zajmującej się odzieżą sportową i gadżetami dla fanów Kelce był tego dnia jednym z 5 najlepiej sprzedających się graczy NFL.

„Zaobserwował prawie 400% wzrost sprzedaży w sieci witryn Fanatics, w tym NFLShop.com” – powiedział rzecznik The Associated Press za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Sprzedaż wzrosła tego samego dnia, w którym Swifta widziano w Kansas City, jak oglądał drużynę Chiefs grającą z Chicago Bears wraz z matką Kelce, Donną, z jednego z przeszklonych apartamentów na stadionie piłkarskim.

Kelce nie rozmawiał później z reporterami, ale widziano go, jak opuszczał Arrowhead z Swiftem u boku.

Jednak prawie wszyscy w szatni Kansas City Chiefs rozmawiali o wiadomościach po meczu, w tym trener Andy Reid, który zażartował: „To ja ich wystawiłem”.

Swift zawsze niechętnie rozmawiała publicznie o swoim życiu osobistym, ale w ostatnich miesiącach wokół gwiazdy popu i zawodowego piłkarza krążyły plotki – szczególnie po lipcowym odcinku „New Heights” Kelce’a, w którym stwierdził, że jest zawiedziony, że nie może spotkać Swift. i podaruj jej prezent: Bransoletkę Przyjaźni podczas jej postoju w Kansas City podczas jej Eras Tour.

Podczas późniejszego występu w The Pat McAfee Show Kelce ujawnił, że zaprosił Swifta, aby obejrzał jego grę.

Swift cieszy się obecnie przerwą w trasie Eras Tour, która rozpoczyna się 9 listopada w Buenos Aires w Argentynie.

Oprócz sprzedaży koszulek, w sieci NFL pojawiło się także zamieszanie wokół wyjazdu Swifta do Arrowhead. Od wczoraj w biografii NFL na X, platformie znanej wcześniej jako Twitter, widniał napis „NFL (Taylor Edition)” obok zdjęcia Swifta i Donny Kelce oglądających weekendowy mecz.

READ  Sir Rod Stewart to „ośmiu różnych ojców” swoich ośmiorga dzieci

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *