„The Good Doctor” emocjonalnie żegna się w finale serialu

„The Good Doctor” emocjonalnie żegna się w finale serialu

Obsada „Dobrego Doktora” wzrusza fanów do łez serdecznymi pożegnalnymi notatkami „pełnymi tak wielu wspomnień”

Seria Good Doctor dobiegła końca po siedmiu sezonach

Załoga gwiazd Dobry lekarz Program pożegnał się, gdy po raz ostatni weszli do szpitala San Jose St. Bonaventure.

Gdy po siedmiu sezonach dramat medyczny stacji ABC dobiega końca, obsada podzieliła się serdecznymi wyrazami hołdu w mediach społecznościowych, wspominając czas spędzony w serialu i celebrując dobre czasy.

Paige Sbarra, która wcieliła się w rolę Leah, żony doktora Shauna Murphy'ego Freddiego Highmore'a, ponownie opublikowała stworzony przez fanów klip przedstawiający parę na planie filmowym, opatrzony emocjonalnym podpisem.

„Dziś po południu idę do pracy po raz ostatni [teary eyes and red heart emoji]„, napisała w jednym ze swoich opowiadań na Instagramie w piątek, 5 kwietnia.

Christina Chang, znana z roli dr Audrey Lim, pożegnała się, publikując zdjęcie z pierwszego dnia na planie.

„Dzień 1 jako dr Audrey Lim [camera emoji] Wrzesień 2017. W przeddzień ostatniego dnia zdjęć zalała nas fala wspomnień. Dziękuję za dobrą obsadę, dobrą ekipę i dobrych fanów [blue heart emoji]„- wyraziła.

Fiona Gubelman, która grała doktora Morgana Reznicka, udostępniła selfie Changowi i Willowi Yun Lee, wyrażając swoją miłość do swoich współpracowników, używając hashtagów takich jak #goodbye i #farewell.

Ponadto Will Yun Lee wcześniej w mediach społecznościowych wyraził swoje uznanie dla swojej stylistki fryzur, udostępniając jej zdjęcie i wyrażając wdzięczność za jej usługi przez cały sezon.

„Będzie mi brakowało człowieka, który stylizował moje włosy przez tyle sezonów!! Dziękuję Lauren!!!!” Napisał w komentarzu.

Dobry lekarz Premiera odbyła się we wrześniu 2017 r. i już w trakcie emisji zyskała uznanie krytyków.

Rola Highmore'a przyniosła mu nominacje do Złotego Globu, a ponadto role jego i Richarda Schiffa przyniosły mu trzy nagrody Critics' Choice Awards.

READ  Lord zwraca się do kontrowersyjnej EP-ki Maorysów: „Siła taka jak moja musi być kwestionowana”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *