The Killers ogłasza daty tras koncertowych w Auckland i Christchurch

Perkusista The Killers, Ronnie Vannucci, opisuje swoją miłość do Nowej Zelandii, zanim zespół powróci tutaj w przyszłym roku. Wideo / wydarzenie

Ich piosenka Mr. Brightside jest emitowana 1,2 miliona razy w tygodniu według BBC, a teraz Kiwis ma szansę usłyszeć The Killers na żywo.

Amerykański zespół rockowy powróci do Australii i Nowej Zelandii w 2022 roku na dziewięć koncertów, które rozpoczną się w listopadzie w Auckland.

W rozmowie z Juno i Benem w The Hits perkusista zespołu Ronald Vanucci Jr. ujawnił swoją miłość do Nowej Zelandii oraz fakt, że rozważa przeprowadzkę tutaj z rodziną.

„Kocham miejsce, w którym mieszkasz. Wiele osób tak mówi, ale naprawdę o tym pomyślałem. Moja żona i ja myśleliśmy o przeprowadzce tam i zamieszkaniu tam, ponieważ naprawdę to kochamy i kochamy to, co robicie. Kocham twoją pracę ” powiedział gospodarzom.

Imploding the Mirage Tour 2022 pierwotnie miała zostać przełożona na 2020 rok z powodu ograniczeń Covid, co oznacza, że ​​będzie to pierwszy występ zespołu na australijskiej ziemi od czasu trasy z 2018 roku, podczas której odbyło się 10 wyprzedanych koncertów na arenie. .

Trasa jest celebracją szóstego albumu studyjnego, Imploding The Mirage, który obiecuje coś w rodzaju rockowego powrotu do serca uwielbianych przez fanów albumów, takich jak Sam’s Town i Battle Born.

Po zrobieniu fal na scenie muzycznej w 2004 roku, wstąpieniu na szczyty australijskich list przebojów i zdobyciu podwójnej platyny dzięki debiutanckiemu albumowi Hot Fuss, The Killers osiągnęli 393 miliony strumieni i sprzedali ponad 30 milionów albumów na całym świecie (i wciąż rośnie).

Pojawiła się na pierwszych stronach gazet na całym świecie, zdobyła wiele nagród Grammy, American Music Awards oraz MTV VMA i nie wykazuje oznak spowolnienia.

Na początku tego roku, gdy trasa była wciąż niewidoczna z powodu trwającej pandemii, The Killers wydali swój siódmy album, Pressure Machine, zawierający piosenki Quiet Town i Runaway Horses.

The Killers wracają do Nowej Zelandii w 2022 roku na „Imploding the Mirage Tour 2022” Zdjęcie/Wprowadzenie
The Killers wracają do Nowej Zelandii w 2022 roku na „Imploding the Mirage Tour 2022” Zdjęcie/Wprowadzenie

READ  Britney vs. Spears: Sfrustrowany i głęboko wadliwy Dooku na Netflixie podkopuje samego siebie

Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek 15 listopada o godz.

Terminy tras koncertowych w Nowej Zelandii

Auckland: Spark Arena – 21 listopada 2022

Christchurch: Stadion Christchurch – 25 listopada 2022 r.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *