The Mills: Pełen skład kobiet, w tym Anika Moua i Rhea Hall, pojawia się na scenie w lipcu

The Mills: Pełen skład kobiet, w tym Anika Moua i Rhea Hall, pojawia się na scenie w lipcu

Rhea Hall, dyrektor młynów, koncert Pan Maori na cześć moich barmanów.

W lipcu w Auckland’s Civic Theatre zaplanowano koncert ku czci muzycznych innowatorów tego kraju w przeszłości.

Kuratorem Tuawahine jest piosenkarka NZ Ria Hall i występują takie talenty jak Anika Moa, Annie Crumer, Georgia Lines, Paige i Tami Neilson.

Hall powiedział, że nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na niektórych z naszych ukochanych współczesnych artystów o znanych nazwiskach i występujących obok nowych i pojawiających się dzieł.

„Jestem bardzo podekscytowany zaangażowaniem się w wiatraki” – powiedział Hall.

„Posiadanie tak wyselekcjonowanej i zróżnicowanej grupy kobiet, które reprezentują swój własny gatunek, głosy i społeczności, jest na czele tego, co symbolizuje ta noc”.

Wyznacza również Tydzień Matariki, w którym Maorysi zbierają się, aby wspominać tych, którzy opuścili świat i kontemplować dziedzictwo, które pozostawili.

W Tuawahine będą występować takie talenty, jak Anika Moa (powyżej), Annie Crumer, Georgia Lines oraz Paige i Tami Neilson.  Fotografia / Peter Mesham
W Tuawahine będą występować takie talenty, jak Anika Moa (powyżej), Annie Crumer, Georgia Lines oraz Paige i Tami Neilson. Fotografia / Peter Mesham

Młyny oddadzą hołd twórcom muzycznym, którzy wytyczyli drogę do stworzenia jednej z najbardziej tętniących życiem i różnorodnych społeczności muzycznych na świecie.

„Matariki daje nam wyjątkową okazję do zastanowienia się nad tym, co wydarzyło się wcześniej, w celu skupienia się na tym, co nas czeka i na tym, jak możemy tworzyć i dokonywać pozytywnych przemian dla naszego rozwoju”.

„Wiatrak obejmuje wszystkie te aspekty i pokazuje moc zbiorowego głosu poprzez moc wynn”.

Widzowie mogą spodziewać się ponownego wyobrażenia sobie klasyki, aktualnych piosenek i kultowych coverów prezentowanych przez grupę artystów, którzy z kolei przejmują przewodnictwo lub wspierają swoich rówieśników w młynach, aby uzyskać bezprecedensowy pokaz potęgi muzyki i siły kobiecości.

„Chciałem zbadać i nawigować po atrakcyjnym przekroju przemysłu muzycznego i połączyć je w sposób promujący manę, współpracujący i wspierający” – mówi Hall.

„Jako artyści, nie zdarza się to tak często, jak byśmy chcieli, z tego czy innego powodu. Jednak młyny otworzyły drzwi dla światów popu, bluesa, reggae, folku i te reo Maorysów, by zderzyć się i zjednoczyć pod wspólna kaobaba w najbardziej spójny i interesujący sposób. „

READ  „Slow” Taika Waititi „Wciąż pracuje” w filmie „Gwiezdne wojny”.

Tuawahine jest częścią sezonu Auckland Live Cabaret 2021, ponieważ zastąpi The Civic od 19 czerwca do 4 lipca, a premiera odbędzie się 2 lipca.

• wizyta Życie w Auckland Obejrzyj pełny skład sezonu Auckland Live Cabaret.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *