The Mills: Pełen skład kobiet, w tym Anika Moua i Rhea Hall, pojawia się na scenie w lipcu

Rhea Hall, dyrektor młynów, koncert Pan Maori na cześć moich barmanów.

W lipcu w Auckland’s Civic Theatre zaplanowano koncert ku czci muzycznych innowatorów tego kraju w przeszłości.

Kuratorem Tuawahine jest piosenkarka NZ Ria Hall i występują takie talenty jak Anika Moa, Annie Crumer, Georgia Lines, Paige i Tami Neilson.

Hall powiedział, że nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na niektórych z naszych ukochanych współczesnych artystów o znanych nazwiskach i występujących obok nowych i pojawiających się dzieł.

„Jestem bardzo podekscytowany zaangażowaniem się w wiatraki” – powiedział Hall.

„Posiadanie tak wyselekcjonowanej i zróżnicowanej grupy kobiet, które reprezentują swój własny gatunek, głosy i społeczności, jest na czele tego, co symbolizuje ta noc”.

Wyznacza również Tydzień Matariki, w którym Maorysi zbierają się, aby wspominać tych, którzy opuścili świat i kontemplować dziedzictwo, które pozostawili.

W Tuawahine będą występować takie talenty, jak Anika Moa (powyżej), Annie Crumer, Georgia Lines oraz Paige i Tami Neilson.  Fotografia / Peter Mesham
W Tuawahine będą występować takie talenty, jak Anika Moa (powyżej), Annie Crumer, Georgia Lines oraz Paige i Tami Neilson. Fotografia / Peter Mesham

Młyny oddadzą hołd twórcom muzycznym, którzy wytyczyli drogę do stworzenia jednej z najbardziej tętniących życiem i różnorodnych społeczności muzycznych na świecie.

„Matariki daje nam wyjątkową okazję do zastanowienia się nad tym, co wydarzyło się wcześniej, w celu skupienia się na tym, co nas czeka i na tym, jak możemy tworzyć i dokonywać pozytywnych przemian dla naszego rozwoju”.

„Wiatrak obejmuje wszystkie te aspekty i pokazuje moc zbiorowego głosu poprzez moc wynn”.

Widzowie mogą spodziewać się ponownego wyobrażenia sobie klasyki, aktualnych piosenek i kultowych coverów prezentowanych przez grupę artystów, którzy z kolei przejmują przewodnictwo lub wspierają swoich rówieśników w młynach, aby uzyskać bezprecedensowy pokaz potęgi muzyki i siły kobiecości.

„Chciałem zbadać i nawigować po atrakcyjnym przekroju przemysłu muzycznego i połączyć je w sposób promujący manę, współpracujący i wspierający” – mówi Hall.

„Jako artyści, nie zdarza się to tak często, jak byśmy chcieli, z tego czy innego powodu. Jednak młyny otworzyły drzwi dla światów popu, bluesa, reggae, folku i te reo Maorysów, by zderzyć się i zjednoczyć pod wspólna kaobaba w najbardziej spójny i interesujący sposób. “

READ  Wszyscy są fajni: trudne dzieciństwo projektanta Lego zainspirowało pierwszą serię modeli LGBTQI +

Tuawahine jest częścią sezonu Auckland Live Cabaret 2021, ponieważ zastąpi The Civic od 19 czerwca do 4 lipca, a premiera odbędzie się 2 lipca.

• wizyta Życie w Auckland Obejrzyj pełny skład sezonu Auckland Live Cabaret.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top