The Spy: Matilda Green – Od gwiazdy reality show do chóru w RSA

Pochodząca z Warkworth Matilda Green dołączyła do lokalnego chóru Matakantata kilka miesięcy temu. Obraz/Matakantata-Facebook

Była gwiazda reality show, Matilda Green, zachwyciła lokalną RSA w zeszły weekend jako część 20-osobowego chóru, wykonując Midnight Train to Georgia i inne ulubione.

Green z Warkworth dołączyła do lokalnego chóru Matakantata kilka miesięcy temu, obejmując swoją pasję śpiewu i wykorzystując swój talent wokalny.

Influencerka, prezenterka głosowa, autorka i matka 2-letniego Milo i 1-letniej Autumn mówi, że wie, że nie zawsze jest łatwo znaleźć czas na pracę i opiekę nad dziećmi. Ale mówi, że celem jest znalezienie czasu na projekty, które przynoszą jej radość i oddają innym.

„Nawet samo znalezienie czasu w domu na zrobienie czegoś kreatywnego może całkowicie zmienić mój nastrój i pomóc mi poczuć energię”.

Matilda Green śpiewa w chórze Matakantata.  Zdjęcia z Facebooka
Matilda Green śpiewa w chórze Matakantata. Zdjęcia z Facebooka

Chór Matakantata powstał 12 lat temu i jest kierowany przez Jennifer Irina.

Green mówi, że chór stale się rozrasta, ponieważ obecni członkowie powracają, by śpiewać razem po pandemii i dołączają nowi ludzie ze społeczności.

Siła głosu Greene wkradła się do narodu, gdy w zeszłym roku została ujawniona z kostiumu meduzy w nowozelandzkiej zamaskowanej piosenkarce.

„Miałam taką piłkę w programie”, mówi. „Zawsze kochałam muzykę i miałam bardzo eklektyczny gust”.

„Śpiewanie i granie muzyki to pokarm mojej duszy i dopiero w ciągu ostatnich kilku lat nadałem jej właściwy priorytet w moim życiu”.

Matilda Green śpiewa w chórze Matakantata.  Zdjęcia z Facebooka
Matilda Green śpiewa w chórze Matakantata. Zdjęcia z Facebooka

Sztuka i Matylda Green.  Załączone zdjęcie
Sztuka i Matylda Green. Załączone zdjęcie

Mówi, że śpiewanie daje jej kreatywne ujście.

„Nie jestem kimś, kto żałuje życia, ale część mnie żałuje, że nie potraktowałem tego poważniej w szkole. Chciałbym móc zmienić muzykę w karierę”.

Muzyczne wspomnienia wracają do liceum. W swoim musicalu z dziesiątej klasy Green grała siostrę Robin Hooda, Pip. To było jej pierwsze doświadczenie śpiewania przed publicznością, co, jak mówi, było przerażające i zdumiewające w równych częściach.

READ  Kanye West mówi, że ochrona Kim Kardashian nie pozwalała mu widywać się z dziećmi, deklaruje: „Nie będziesz musiał mnie zagazowywać”

Nadal ma DVD z produkcji i mówi, że wkrótce urodzi swoje dzieci. Zielony ciągle śpiewa w domu. Mąż Art mówi, że to lubi, ale czasami wychodzi z pokoju, mówi ze śmiechem. Jesienna córka naprawdę uwielbia słuchać swojej mamy, więc Milo mówi jej: „Przestań, mamo”.

Green mówi, że próby chóru mieszanego odbywają się w każdy czwartek wieczorem. Śpiewają różnorodne utwory, od tradycyjnych hymnów po bardziej nowoczesne, optymistyczne piosenki.

Na występie chóru w RSA w sobotni wieczór zaśpiewali Midnight Train to Georgia, Shoshone Love Song, You Have a Friend, Down in The Valley for Prayer i September (przez Earth Wind and Fire).

Matilda Green śpiewa w chórze Matakantata.  Zdjęcia z Facebooka
Matilda Green śpiewa w chórze Matakantata. Zdjęcia z Facebooka

„Bardzo mi się podobało śpiewanie z chórem Midnight Train to Georgia. Podczas naszego występu mieliśmy razem z nami śpiewać piękną Lou Perkins jako solistkę i wszyscy czujemy się tak żywi do siebie nawzajem” – mówi. „Energia była niesamowita. Potem wszyscy byliśmy na haju”.

Następnej nocy Matakanata dał występ w Ratuszu Matakana, a miejscowi spakowali miejsca na obie noce.

„Oczekiwaliśmy tylko przyjaciół i rodziny, ale wielu ludzi przychodzi, aby nas wesprzeć, co jest naprawdę wyjątkowe. To był pierwszy raz, kiedy chór wystąpił razem od czasu pandemii, więc to dla nich wiele znaczyło”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top