The Sydney Morning Herald zaprzecza „wycieczce” Rebel Wilson w odpowiedzi na reakcje w mediach społecznościowych

The Sydney Morning Herald zareagował na reakcje internetowe, zaprzeczając oskarżeniom gazety wobec aktora Rebela Wilsona. 2 dni wypowiedzenia przed jej „wycieczką”.

Urodzona w Australii aktorka zerwała w piątek swój związek z projektantką odzieży rozrywkowej Ramoną Agromą, udostępniając wspólne zdjęcie na Instagramie z hashtagiem #loveislove.

Rebel Wilson (po prawej) opublikowała zdjęcie swojej i nowej partnerki Ramony Agroma, zanim Sydney Morning Herald cokolwiek opublikował.

Instagram

Rebel Wilson (po prawej) opublikowała zdjęcie swojej i nowej partnerki Ramony Agroma, zanim Sydney Morning Herald cokolwiek opublikował.

„Myślałam, że szukam Księcia Disneya… ale może to, czego naprawdę potrzebowałam przez cały ten czas, to księżniczka Disneya” – napisała.

Reakcja w mediach społecznościowych nastąpiła, gdy specjalny felietonista z Sydney, Andrew Hornery, napisał w sobotę, że dał Wilsonowi „dwa dni na skomentowanie jej nowego związku… zanim opublikowała jedno słowo”, sugerując, że Wilson pokonała felietonistę wycieczką .. się najpierw.

Czytaj więcej:
* Dlaczego związek Rebela Wilsona z Jacobem Buschem „błysnął”
* Rebel Wilson podwaja swoją rolę po tym, jak został skrytykowany za zbyt obszerne komentarze
* „Już wygrałem”: Rebel Wilson pewny siebie przed decyzją odwoławczą Bauera

Redaktor Bevan Shields odpowiedział W niedzielny wieczór w Internecie zaprzeczyli zarzutom gazety, jakoby „pokonała” Wilsona. Zamiast tego, powiedział, zachowywali się jak „jaki list robisz każdego dnia”.

Shields potwierdziła, że ​​aktorka miała okazję skomentować swój nowy związek i powiedziała, że ​​będą zadawane te same pytania niezależnie od płci partnera. Chociaż Wilson miał dwa dni na odpowiedź, napisał: „Mówiąc, że Herald„ wyszedł ”Wilson się myli ”.

Zadaliśmy pytania w prosty sposób i jako standardowa praktyka przewidywała termin odpowiedzi. Nie podjąłem żadnej decyzji, czy lub co ją opublikować, a decyzja Herolda dotycząca tego, co zrobić, została przekazana przez odpowiedź Wilsona.

„Wilson podjęła decyzję o publicznym ujawnieniu swojego nowego partnera – co jest cechą jej kont w mediach społecznościowych od kilku miesięcy”.

Oświadczenie nie zmiażdżyło szumu w mediach społecznościowych. Shields zamieścił na Twitterze link do oświadczenia, które zebrało ponad 2000 komentarzy i 500 retweetów w poniedziałek rano.

Obrońca przemysłu i praw człowieka Miles Heffernan twierdził, że artykuł wstępny był jedynie parafrazą oświadczenia PR i odniósł się do artykułu jako „ludzkiej miary”.

Prawnik i doradca ds. kampanii Paige Burton nazwał tę odpowiedź „śmieszną”. „Jedynym sposobem, aby naprawdę uwierzyć, jest to, że jesteś znacznie bardziej szkodliwą osobą, niż ludzie sobie wyobrażają” – napisała na Twitterze.

Inni komentatorzy napisali na Twitterze poparcie dla Wilsona po odmowie Shielda. „Wciąż jest czas, by przyznać się i przeprosić” – napisała Mae Connelly. Inny komentator, Mark Anning, odpowiedział: „Nie jest w porządku „wychodzić” z ludzi. To ich wybór, nie twój”.

READ  Poznaj Harry'ego Pottera: Czy scenarzystka JK Rowling została wykluczona z programu specjalnego?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top