The Voice: Guy Sebastian ujawnia sekrety serialu

The Voice Australia ma 10 sezonów i obejmuje takich sędziów jak Rita Ora, Seal, Joe Jonas, Ronan Keating i Kylie Minogue. Załączone zdjęcie

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że reality TV nie może ominąć scenariuszy, Jay Sebastian ujawnił, że producenci Channel 7 również trzymają palce na tym, co dzieje się w The Voice.

Obecnie przyciąga ponad milion widzów każdego wieczoru i chociaż jest to w dużej mierze zasługą świetnych występów i sędziowania postaci, za kulisami pokazu pomagają również mistrzowie marionetek.

Sebastian powiedział do Yahoo!

„Na przykład, będą mieli kilku dobrych ludzi, a pod koniec sesji, kiedy jesteśmy trochę zmęczeni i naprawdę potrzebujemy windy, włożą tego „wow” piosenkarza”.

„I myślę, że czasami może się wydawać, że jesteśmy na szczycie, ale prawdopodobnie siedzieliśmy przez jakiś czas w jakichś podłych rzeczach, a potem jest ktoś, kto mówi:„ O mój Boże ”.

Sebastian ujawnił, że Czerwone Księgi, które on i inni sędziowie, Keith Urban, Rita Ora i Jessica Mauboy noszą, zawierają instrukcje, jak postępować z każdym uczestnikiem.

Powiedział: „Powie coś w rodzaju: 'W jakim są stanie. Nie ma imion, płci ani niczego w tym rodzaju”. „Nie mówi się nam nic o ich tożsamości, ani o piosence.

Sędziowie głosowi, tacy jak Jessica Mauboy, pozostawili instrukcje producentów w Czerwonej Księdze.  Załączone zdjęcie
Sędziowie głosowi, tacy jak Jessica Mauboy, pozostawili instrukcje producentów w Czerwonej Księdze. Załączone zdjęcie

„Ale jeśli to naprawdę przypadkowa piosenka, jak piosenka Whitesnake lub Radiohead B lub coś, czego wszyscy nie znają, mówi się nam, że nie uważamy, że jest oryginalna”.

Sebastian powiedział, być może ku swojemu największemu zdziwieniu, że księgi zawierają notatki o tym, dla kogo sędziowie powinni odwrócić swoje krzesła.

„W tym sezonie mamy nieograniczoną liczbę obrotów krzesła, więc czasami, jeśli jeden trener zamienia się w krzesło, żeby było ciekawiej, możesz też tam wejść i spróbować rzutu” – powiedział.

„Nie chcą, aby pokaz był jednym obracającym się krzesłem dla jakiegoś artysty. Chcesz, aby artysta czuł się, jakby walczyło o nich dwóch trenerów, bo inaczej, jak możesz zrobić dobrą część tego? To dosłownie: „Hej Keith jest jedynym, który się obraca, więc utknąłeś z Keithem.

READ  Moja żona jest w związku z moim bratem bliźniakiem od trzech lat

„Więc są małe rzeczy, które producent napisze, takie jak:„ Jeśli to jest tylko rola na jedno krzesło, może po prostu w nią wskoczyć ”.

Sebastian ujawnił, że około 80 procent zawodników zapłaciło przynajmniej jednemu sędziemu za obrócenie krzesła.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *