Travis Kelce twierdzi, że relacje z NFL „przesadzają” ze Swiftem podczas meczów

Travis Kelce twierdzi, że relacje z NFL „przesadzają” ze Swiftem podczas meczów

Może jest za dużo Taylora, a za mało Travisa.

Travis Kelce zgodził się dziś z twierdzeniem, że relacje telewizyjne NFL zostały „przereklamowane” ze względu na liczbę występów Taylor Swift na ekranie podczas meczów Kansas City Chiefs w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Swift przebywał w apartamencie na stadionie MetLife podczas meczu, w którym Chiefs zwyciężyli z New York Jets w godzinach największej oglądalności. Jason Kelce, który gra w drużynie Philadelphia Eagles, powiedział swojemu bratu podczas podcastu New Heights, że kamery pokazywały materiał na żywo skrzydłowego co najmniej 17 razy podczas meczu.

„Cholera, to szaleństwo” – powiedział Travis Kelce. „To jak jednorazowa jazda”.

Travis powiedział, że kamery fajnie pokazują, które znane osoby występują w grze. Swift był w apartamencie z aktorami Ryanem Reynoldsem, Blake Lively i Hugh Jackmanem.

„Ale jednocześnie uważam, że zdecydowanie trochę wyolbrzymiają, zwłaszcza w mojej sytuacji” – dodał Travis.

Ian Trombetta, starszy wiceprezes NFL ds. marketingu społecznościowego, influencerów i treści, powiedział w wywiadzie dla The Associated Press, że liga chce „upewnić się, że pozostaniemy w atmosferze świętowania i nastawieniu, czego nie robimy”. Chcesz w jakiś sposób przereklamować.”

Taylor Swift obserwuje z apartamentu obok matki Travisa Kelseya, Donny.

„Zawsze mówi się o różnych gwiazdach itp. biorących udział w różnych meczach, ale to zaczęło żyć własnym życiem i myślę, że w dużej mierze ma to związek z dużym zainteresowaniem Taylorem i tym, co dzieje się w jej życie osobiste, a także Travis” – zauważyła Trombetta.

Jason Kelce powiedział, że jego zdaniem liga NFL nie jest przyzwyczajona do obecności na meczach tak wielu gwiazd. Powiedział, że zdarza się to częściej w meczach NBA, gdzie kilka razy pojawiają się na liście A, ale potem trzymają się gry.

READ  Przesłanie Jacka Blacka o wsparciu zszokowało studentów Palmerston North
Taylor Swift (druga od lewej), Blake Lively (druga od prawej) i Ryan Reynolds (z prawej) pozują przed meczem piłki nożnej NFL pomiędzy drużynami New York Jets i Kansas City Chiefs.

Inaczej było w przypadku dwóch ostatnich niedziel, kiedy Chiefs grali w obecności swoich fanów, zdobywców nagrody Grammy.

„Powiem ci jednak, nigdy nie wiadomo, możesz zostać przyłapany na rzucaniu za dużym cheeseburgerem i wyglądać jak idiota, wiesz, co mam na myśli?” – powiedział w podcaście Travis Kelce. „W pewnych sytuacjach nie chcesz być cały czas w telewizji”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *