Tytuły krajowe wśród młodych medalistów kolarstwa z South Canterbury w Marlborough

Kira Maritt (żółta koszulka nr 91) z Geraldine High School prowadzi w kryteriach pierwszego dnia południowej rundy kolarstwa w Marlborough.

Anthony Phelps / Przedmioty

W weekend kolarze z South Canterbury zdobyli szereg krajowych tytułów podczas trasy Southern Tour nowozelandzkiej szkoły kolarskiej w Marlborough.

Zawodnicy ścigali się w swoich szkolnych barwach na dwudniowym, czteroetapowym wyścigu w pobliżu Seddon, a obok tytułów w klasyfikacji generalnej znalazł się także tytuł National School Criterium oraz nowy dodatek do tytułu Krajowej indywidualnej jazdy na czas.

Uczniowie z South Canterbury zdobyli dziewięć tytułów, a Sophie Best (Roncalli College), Kira Marritt (Geraldine High School) i Wilbur Talbot (Waihi School) zmierzyli się pierwszego dnia w jeździe na czas w kategorii U15, U15. Odpowiednio 17 dziewcząt i niecałe 14 stopni.

Tytuły krajowych zawodników indywidualnych zdobyły także Emily Best (Glinity School, U13 dziewczęta), Jesse Johnston (Timaru Boys School, U16 dziewczęta) i Olivia Ewing (Craighead Parish, U16 dziewczęta).

Bieg po tytuły krajowe zapewnił zawodnikom GC dobry występ, a pięciu zawodników – Emily Best, Wilbur Talbot, Keira Marritt, Jesse Johnston i Olivia Ewing – zdobyło żółtą koszulkę zwycięzcy klasyfikacji generalnej.

Sophie Best założyła w swojej klasie koszulki sprintu i królowej gór, aby zdobyć dwa tytuły mistrza kraju, ale nie dostała się do klasyfikacji generalnej po tym, jak w niedzielę zajęła drugie miejsce na obu etapach.

Kira Maritt (po lewej w żółtej koszulce) z Geraldine High School bierze udział w wyścigu szosowym drugiego dnia wyścigu Round South w Marlboro.

Conor Tomei (Temaru Boys High School) zajął w sumie 3. miejsce w klasie chłopców U-16, a także 2. miejsce w koszulce szybkościowej w tej klasie.

William Talbot wygrał wszystkie koszulki oferowane w swojej klasie, dominując. Emily Best dodała do swojej kolekcji koszulkę sprinterską, a Olivia Ewing skompletowała tę samą parę.

READ  David Beckham przezabawnie kpi ze swojej żony Victorii w noworocznym przesłaniu