UB40 zagra w Queenstown podczas Tour of New Zealand

Brytyjski zespół reggae UB40 ma wejść na scenę w Queenstown w przyszłym roku w ramach ogłoszonej dzisiaj trasy po Nowej Zelandii.

Zespół powraca, aby świętować swoje 40-lecie (2020) i wystąpić w Napier, New Plymouth, Matakana, Tauranga, Nelson i Queenstown.

Na wszystkich sześciu koncertach dołączyły do ​​nich zespoły rockowe Jefferson Starship i Dragon.

W wydanym dzisiaj oświadczeniu zespół powiedział, że zawsze szuka wycieczek poniżej.

„To jedno z naszych ulubionych miejsc na świecie do występów, ale biorąc pod uwagę tak wiele niepewności na świecie w ciągu ostatnich dwóch lat, czuliśmy, że bardzo ważne jest skupienie się na bezpieczeństwie wszystkich.

„Teraz, gdy granice zostały ponownie otwarte, jesteśmy w końcu gotowi wrócić do Nowej Zelandii i zagrać show, na które czekali fani”.

Trasa pozwoli fanom posmakować takich piosenek jak do myśleniaI 1 na 10I czerwone czerwone winoI Miasto Kingston I Nie mogę się powstrzymać od zakochania się w tobieplus utwory z najnowszych wydań za dużo I Biga Pajardimktóry po raz pierwszy zostanie wykonany na żywo w Nowej Zelandii.

Zespół osiągnął ponad 40 przebojów Top 40 w swojej ojczystej Wielkiej Brytanii, a dzięki międzynarodowej sprzedaży ponad 100 milionów płyt jest jednym z największych brytyjskich zespołów muzycznych wszech czasów.

Jefferson Starship powstał z popiołów legendarnego zespołu z San Francisco, słynnego rock and rolla Hall of Fame Jefferson Airplane.

Uwzględnij single zespołu Zbudowaliśmy to miastoI Nic nas teraz nie zatrzymaI Saro,

Kiwi Rockers Dragon szczyci się reprezentowaniem lokalnych talentów, takich jak Kwietniowe słońce na KubieI Czy jesteś wystarczająco stary?I Pada deszcz I wciąż cię kocham.

Zostali wprowadzeni do Galerii Sław Nowej Zelandii w 2011 roku i z Toddem Hunterem i Markiem Williamsem na czele, nadal zachwycają fanów Kiwi, gdziekolwiek grają.

Bilety w przedsprzedaży można kupić o godzinie 12:00 w czwartek 21 kwietnia, a bilety ogólne trafią do sprzedaży o godzinie 12:00 we wtorek 26 kwietnia. Bilety są kupowane za pośrednictwem Trademark Group.

READ  Uprzejme słowa księcia Williama skierowane do Kate przy ołtarzu, gdy para królewska świętuje swoją rocznicę | Królewski | Aktualności

Terminy wycieczek

Czwartek 29 grudnia – Church Street Winery – Napier ze statkiem Jefferson Starship, Dragon

Piątek, 30 grudnia – Bowl of Brooklands – New Plymouth ze statkiem Jefferson Starship, Dragon

Poniedziałek 2 stycznia – Matakana Country Park – Matakana ze statkiem Jefferson Starship, Dragon

Środa 4 stycznia – Domena Wharepai – Tauranga ze statkiem Jefferson Starship, Dragon

Piątek 6 stycznia – Trafalgar Park – Nelson z Jefferson Starship, Dragon

Sobota 7 stycznia – Miejsce do potwierdzenia – Queenstown ze statkiem Jefferson Starship, Dragon

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top