Uhonorujemy Kate Middleton podczas jej rekonwalescencji po operacji jamy brzusznej

Uhonorujemy Kate Middleton podczas jej rekonwalescencji po operacji jamy brzusznej

Kate Middleton pomogła marce zebrać ponad 10 000 funtów na rzecz organizacji charytatywnej zajmującej się zdrowiem psychicznym

Uhonorujemy Kate Middleton podczas jej rekonwalescencji po operacji jamy brzusznej

Księżna Walii Kate Middleton, przyszła królowa i oddana matka, otrzymała hołd, gdy wracała do zdrowia po operacji jamy brzusznej w Sandringham.

Kate została uhonorowana przez markę jubilerską słodkim hołdem.

Przeczytaj więcej: Sarah Ferguson ogłasza ważne oświadczenie kilka dni po diagnozie raka

Marka jubilerska wypuściła na rynek nową parę kolczyków nazwanych na cześć księżnej Walii Kate Middleton.

„Chcieliśmy uhonorować Jej Królewską Wysokość Księżniczkę Katarzynę jej własną parą EARSASS” – powiedziała w oświadczeniu. „Jesteśmy bardzo wdzięczni za sposób, w jaki pomogła nam zebrać tysiące dla BRAVEMIND (naszej wybranej organizacji charytatywnej) poprzez noszenie naszej ISSY STAR kolczyki i będę zawsze wdzięczny.”

W oświadczeniu czytamy również: „Jest nie tylko przyszłą królową, ale także oddaną matką i ikoną mody. Te małe szklane obręcze z koralików są wyjątkowe, pięknie eleganckie i ponadczasowe – zupełnie jak księżniczka”.

Przeczytaj także: Książę William „pasjonuje się” „konfliktem izraelsko-namiętnym” i nie będzie „chował się za płaszczem”

Według raportu L Wiadomości GBPrzed operacją brzucha Kate Middleton pomogła marce zebrać ponad 10 000 funtów na rzecz organizacji charytatywnej zajmującej się zdrowiem psychicznym, nosząc te kolczyki.

READ  Daniella Elser: Rozłam Williama i Harry'ego wkracza w nową letnią fazę

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *