Ujawniono przyczynę śmierci słynnej gwiazdy Betty White

Betty White, uwielbiana aktorka, zmarła w piątek wieczorem. Była kilka tygodni przed swoimi setnymi urodzinami. Wideo / Herold NZ

Betty White zmarła „spokojnie we śnie”.

Gwiazda Golden Girls zmarła w sylwestra w wieku 99 lat, a jej internetowy agent skrytykował zarzuty, że jej śmierć była związana z otrzymaniem przez nią szczepionki przypominającej przeciwko wirusowi Corona zaledwie kilka dni temu, twierdząc, że tak nie jest i że jej śmierć była z przyczyn naturalnych.

Jej długoletni chłopak i agent, Jeff Whitgas, powiedział NBC News:[Betty] Umarła spokojnie we śnie w swoim domu.

„Ludzie mówią, że jej śmierć była związana z otrzymaniem zastrzyku przypominającego trzy dni temu, ale to nieprawda. Zmarła z przyczyn naturalnych. Jej śmierci nie należy upolityczniać – to nie jest życie, w którym żyła”.

Cytat krążący w Internecie, przypisywany Betty od 28 grudnia, został również odrzucony przez Jeffa jako fałszywy.

Legenda ekranowa podobno powiedziała w zeszłym tygodniu: „Jedz zdrową żywność i zdobądź wszystkie szczepienia. Właśnie dziś wzmocniłem”.

Jednak jej agent nalegał: „Betty nigdy tego nie powiedziała”.

Jeff potwierdził, że jego zmarła klientka nie otrzymała tego dnia żadnej dawki przypominającej, ale nie skomentował, czy w ogóle ją otrzymała.

Po śmierci gwiazdy „Proposal” Jeff przyznał, że zawsze była kimś więcej niż tylko klientem.

Wyjaśnił: „Była cudowną kobietą. Trudno to opisać słowami. Mieliśmy wyjątkowy związek, znacznie więcej niż tylko klient”.

Aktorka Betty White zmarła w Sylwestra w wieku 99 lat.  Zdjęcie / AP
Aktorka Betty White zmarła w Sylwestra w wieku 99 lat. Zdjęcie / AP

Jeff uważa, że ​​ważne jest, aby stale przypominać Betty o jej popularności na całym świecie.

Podzielił się: „Wiedziałem, ale dużo jej mówiłem. Nawet kiedy nie pracujesz, powiedziałem: „Betty, miliony ludzi wciąż cię pytają”. Otrzymałem listy od twoich fanów, dostaję dla ciebie oferty.

„Nie wiem, czy ją objęła, [or] Naprawdę, naprawdę to poczułem. zakres tego. Naprawdę.

READ  John Cena przeprasza Chiny za określenie Tajwanu jako kraju

„Zawsze wspierałem ją, ponieważ zawsze czułem, że powinna o tym wiedzieć. Nigdy nie chciałem, żeby siedząc w domu myślała, że ​​świat przez nią przeszedł. To się nigdy nie wydarzyło”.

Dodał, że jej popularność przerosła miłość.

Powiedział: Betty żyła wspaniałym życiem, żyła życiem, które wybrała i była szczęśliwa.

Za każdym razem, gdy mówiłem do niej: „Betty, jesteś kochana”, patrzyła na mnie z krzywym uśmiechem i mówiła: „Naprawdę? – Szkoda, że ​​nie wiedziała. Myślę, że wiedziała. To było coś poza miłością.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top