Ujawniono „szokujący” komentarz królowej dotyczący nieobecności Meghan na pogrzebie księcia Filipa

Ujawniono „szokujący” komentarz królowej dotyczący nieobecności Meghan na pogrzebie księcia Filipa

Ekspert mówi, że królowa cieszyła się, że nie widzi Meghan Markle na pogrzebie księcia Filipa.

Tom Power, autor „Zemsty: Meghan, Harry i wojna między Windsorem”, twierdzi, że królowa powiedziała doradcom, że poczuła ulgę, że Meghan nie przyjechała do Wielkiej Brytanii, kiedy pochowano jej ukochanego męża.

Pisze: „9 kwietnia 2021 r. zmarł książę Filip. Jego pogrzeb zaplanowano na 17 kwietnia. Harry przybył do Londynu tuż przed nabożeństwem.

„Nastrój był ponury. Codziennie media chwaliły niezwykłe życie Filipa i oddanie ojczyźnie. Książę zaplanował prosty pogrzeb w kaplicy św. Jerzego w Windsor.

„Ćwiczenia wykazały nienaganne wyszkolenie wojskowe.Niewielu będzie pod wrażeniem doskonałości brytyjskich tradycji obrzędowych.

– Spodziewano się, że pogoda będzie cudowna. Jedyne wątpliwości budziły relacje Harry’ego z jego rodziną. Jak poradzi sobie z ojcem i bratem?

Megan podała swoją siedmiomiesięczną ciążę jako powód, by nie podróżować.

W zamku Windsor królowa przygotowywała się do spotkania z publicznością w jednym z najsmutniejszych dni swojego życia, a Filip był jej opoką od 70 lat.

„Aby zastosować się do ograniczeń Covida, opłakiwałaby się samotnie w kościele. Dzięki Bogu Meghan nie przyjdzie” – powiedział król.

Meghan i Harry opuścili Wielką Brytanię w 2020 roku. Para mieszka teraz w Kalifornii ze swoimi dziećmi Archie i Lily.

READ  Red Dog: Największy ulubiony pies z Australii pojawia się na Netflix

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top