Urzędnicy ds. Zdrowia NH omawiają nowo wydane wytyczne CDC z urzędnikami K-12

Urzędnicy ds. Zdrowia NH omawiają nowo wydane wytyczne CDC z urzędnikami K-12

Pozostało tylko kilka tygodni do rozpoczęcia roku szkolnego, wiele okręgów wciąż opracowuje zasady bezpieczeństwa COVID-19 z myślą o zmiennej delta, a stanowi urzędnicy zdrowia publicznego przeprowadzili w środę telefon z okręgami, aby omówić najnowsze wytyczne. Epidemiolog stanowy, dr Benjamin Chan, wyjaśnił jesienią tego roku państwowe wytyczne dotyczące masek na twarz i testów dla szkół podstawowych. Urzędnicy zalecili całkowite ukrywanie się w pomieszczeniach w hrabstwach lub miastach, w których poziom transmisji w społeczności uważany jest za „znaczny” lub w przypadku większej epidemii lub wielu skupisk w placówce szkolnej. Chan powiedział, że mogą istnieć wyjątki dla klas lub szkół, które mają wyższy wskaźnik szczepień, globalne programy testów lub inne środki, takie jak ściśle wymuszony dystans fizyczny. Powiedział, że maski na twarz byłyby opcjonalne w obszarach, w których poziomy transmisji w społeczności są uważane za „umiarkowane” lub „nieistotne” lub gdy zdarzają się sporadyczne przypadki w szkole, w której nie ma dowodów na transmisję w placówce. Chan podkreślił, że są to zalecenia, a nie wymagania. Chan powiedział, że wysoki poziom szczepień wśród kwalifikujących się dzieci, rodzin i społeczności jest najważniejszym środkiem, jaki ludzie mogą podjąć, aby poprawić swoje zdrowie i zakończyć pandemię. „Dlatego głównym zaleceniem pozostaje, aby szkoły pomagały informować o znaczeniu szczepień”. Chan powiedział, że każdy z nowymi i niewyjaśnionymi objawami, które mogą być COVID-19, powinien zostać w domu i poddać się testom, niezależnie od statusu szczepień. >> WIĘCEJ WMUR: Mężczyzna z Kingston uznany za winnego zakłócania porządku z powodu ujawnienia seksu Tannereta

Pozostało tylko kilka tygodni do rozpoczęcia roku szkolnego, więc wiele okręgów wciąż opracowuje zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19, mając na uwadze zmienną delta.

Stanowi urzędnicy zdrowia publicznego przeprowadzili w środę telefon z hrabstwami, aby przedstawić najnowsze wytyczne. Epidemiolog stanowy, dr Benjamin Chan, wyjaśnił jesienią tego roku państwowe wytyczne dotyczące masek na twarz i testów dla szkół podstawowych.

READ  Naukowcy obawiają się, że choroba jeleniowatych „ZOMBIE” może rozprzestrzenić się na ludzi po odkryciu w Parku Narodowym Yellowstone pierwszego przypadku śmiertelnego wirusa mózgowego, który powoduje, że zwierzęta ślinią się i nie boją się ludzi

Urzędnicy zalecili całkowite ukrywanie się w pomieszczeniach w hrabstwach lub miastach, w których poziom transmisji społeczności jest uważany za „znaczący” lub w przypadku większej epidemii lub wielu skupisk w placówce szkolnej.

Chan powiedział, że mogą istnieć wyjątki dla klas lub szkół, które mają wyższy wskaźnik szczepień, globalne programy testów lub inne środki, takie jak ściśle wymuszony dystans fizyczny.

Powiedział, że maski na twarz byłyby opcjonalne w obszarach, w których poziomy transmisji są uważane za „umiarkowane” lub „nieistotne”, lub gdy zdarzają się sporadyczne przypadki w szkole, w której nie ma dowodów na transmisję w placówce.

Chan podkreślił, że są to zalecenia, a nie wymagania.

„Osiągnięcie wysokiego poziomu szczepień wśród kwalifikujących się dzieci, rodzin i społeczności jest najważniejszym środkiem, jaki ludzie mogą podjąć, aby promować swoje zdrowie i zakończyć pandemię” – powiedział Chan. „Dlatego głównym zaleceniem pozostaje, aby szkoły pomagały informować o znaczeniu szczepień”.

Chan powiedział, że każdy z nowymi i niewyjaśnionymi objawami, które mogą być COVID-19, powinien zostać w domu i poddać się testom, niezależnie od statusu szczepień.

>> WIĘCEJ WMUR: Mężczyzna z Kingston uznany za winnego zakłócania porządku z powodu ujawnienia seksu Tannereta

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *