Urzędnicy twierdzą, że hospitalizacja w Sacramento County COVID-19 jest na najwyższym poziomie od stycznia

Urzędnicy twierdzą, że hospitalizacja w Sacramento County COVID-19 jest na najwyższym poziomie od stycznia

Urzędnicy służby zdrowia w Sacramento wezwali w czwartek ludzi do zarezerwowania pogotowia i 911 zasobów dla tych, którzy naprawdę ich potrzebują, ponieważ liczba hospitalizacji wzrosła do najwyższego poziomu od stycznia. W hrabstwie jest 348 przypadków hospitalizowanych osób z COVID-19, w tym 83 osoby na oddziałach intensywnej terapii od środy, powiedziała dr Olivia Cassiri, urzędnik ds. zdrowia publicznego hrabstwa Sacramento podczas briefingu dla mediów. Używaj karetek pogotowia, chyba że dana osoba ma prawdziwy nagły wypadek. Powiedziała również, że hrabstwo było świadome doniesień o ludziach udających się na pogotowie, aby poddać się testom na COVID-19 i wezwało ludzi do odwiedzenia bezpłatnych witryn testowych społeczności. Ponieważ wysoce zaraźliwy wariant delta prowadzi do wzrostu przypadków COVID-19, wskaźnik hrabstwa wynosi obecnie 27,5 osób na 100 000, powiedział Kasirye. Według California Dashboard, średnia liczba przypadków w całym stanie wynosi 23,7. Wskaźnik zachorowań w hrabstwie Sacramento wynosił 21,6 około dwa tygodnie temu i spadł z 6 pod koniec czerwca, a średnia liczba przypadków w hrabstwie wynosi obecnie około 400 do 500 nowych przypadków i dwa zgony dziennie, powiedział Cassiri. „Znaczący” popyt na testy na COVID-19 w hrabstwie Sacramento, Carlos Cosio, koordynator programu gotowości do opieki zdrowotnej w hrabstwie, zauważył „znaczący” wzrost zapotrzebowania na testy na COVID-19. Testy potroiły się w ciągu ostatniego miesiąca i właśnie wykonano ponad 7800 testów. Powiedział, że na stronach testowych społeczności, w porównaniu do 2400 testów przeprowadzonych w poprzednim okresie. W rezultacie hrabstwo rozszerza godziny pracy i zatrudniło więcej pracowników w 13 bezpłatnych ośrodkach testowych prowadzonych przez hrabstwo, które oferują PCR lub szybkie testy antygenowe. Inna opcja testowania obejmuje partnerstwo hrabstwa z firmą Curative na Cal Expo. | Powiązane | Gdzie uzyskać bezpłatne testy na COVID-19 w Sacramento County Urzędnicy służby zdrowia w Sacramento County podkreślili, że nikt nie powinien być pociągany do odpowiedzialności za COVID-19, jeśli korzysta z testów w witrynach społeczności hrabstwa. Może to obejmować testowanie osób, które mogą to zrobić z powodu podróży lub pracy. „We wszystkich naszych społecznościowych witrynach testujących nie musisz mieć powodu, aby przychodzić” – powiedziała organizacja zdrowia publicznego Liz Gomez. Kasirye powiedział, że osoby przystępujące do testu w celu podróży powinny sprawdzić swoje miejsce docelowe pod kątem wymagań, aby upewnić się, że zdają odpowiedni test. Brak systemu weryfikacji szczepień na poziomie okręgu Cassiri powiedział, że hrabstwo nie rozważa wprowadzenia systemu weryfikacji szczepień na poziomie okręgu, ale niektóre firmy poinformowały o weryfikacji i testowaniu pod kątem zdarzeń wewnętrznych.

READ  Fluorescencyjne ssaki są częstsze, niż sądziliśmy – robią to nawet koty

Urzędnicy służby zdrowia w Sacramento wezwali w czwartek ludzi do zarezerwowania pogotowia i 911 zasobów dla tych, którzy naprawdę ich potrzebują, ponieważ liczba hospitalizacji wzrosła do najwyższego poziomu od stycznia.

W hrabstwie jest 348 przypadków hospitalizowanych osób z COVID-19, w tym 83 osoby na oddziałach intensywnej terapii od środy, powiedziała dr Olivia Cassiri, urzędnik ds. zdrowia publicznego hrabstwa Sacramento podczas briefingu dla mediów.

Wezwała ludzi, aby unikali dzwonienia pod numer 911 lub korzystania z karetek pogotowia, chyba że osoba miała naprawdę nagły wypadek. Powiedziała również, że hrabstwo było świadome doniesień o osobach, które udały się na pogotowie ratunkowe, aby poddać się testowi na COVID-19 i wezwały ludzi do odwiedzenia. Darmowe witryny testowe społeczności Chociaż to.

Ponieważ wysoce zaraźliwy wariant delta prowadzi do wzrostu przypadków COVID-19, wskaźnik hrabstwa wynosi obecnie 27,5 osób na 100 000, powiedział Kasirye. Według California Dashboard, średnia liczba przypadków w całym stanie wynosi 23,7.

Wskaźnik przypadków w hrabstwie Sacramento wynosił 21,6 około dwa tygodnie temu i spadł z 6 pod koniec czerwca.

Cassiri powiedział, że średnia liczba nowych przypadków w hrabstwie wynosi obecnie 400 do 500 i dwa zgony każdego dnia.

„Duże” zapotrzebowanie na testy COVID-19 w hrabstwie Sacramento

Carlos Cosio, koordynator programu gotowości do opieki zdrowotnej w hrabstwie, zauważył „znaczący” wzrost zapotrzebowania na testy na COVID-19.

Powiedział, że testy potroiły się w ciągu ostatniego miesiąca, z ponad 7800 testami wykonanymi tylko w serwisach społecznościowych, w porównaniu do 2400 testów wykonanych w poprzednim okresie.

W rezultacie powiat rozszerza godziny pracy i zatrudnił więcej pracowników w 13 bezpłatnych witryn testowych Prowadzony przez hrabstwo, które oferuje reakcję łańcuchową polimerazy (PCR) lub szybkie testy antygenowe. Inna opcja testowania obejmuje partnerstwo hrabstwa z firmą Curative na Cal Expo.

READ  Jak SpaceX może uratować osieroconych astronautów, jeśli nie da się naprawić Starlinera Boeinga

| Powiązane | Gdzie uzyskać bezpłatne testy na COVID-19 w hrabstwie Sacramento?

Powiatowi urzędnicy ds. zdrowia podkreślili, że nikt nie powinien być pociągany do odpowiedzialności za COVID-19, jeśli korzysta z testów w mieście Witryny społeczności hrabstwa. Może to obejmować testowanie osób, które mogą to zrobić z powodu podróży lub pracy.

„We wszystkich naszych społecznościowych witrynach testujących nie musisz mieć powodu, aby przychodzić” – powiedziała organizacja zdrowia publicznego Liz Gomez.

Kasirye powiedział, że osoby przystępujące do testu w celu podróży powinny sprawdzić swoje miejsce docelowe pod kątem wymagań, aby upewnić się, że zdają odpowiedni test.

Nie ma systemu weryfikacji szczepień na poziomie prowincji

Kasirye powiedział, że hrabstwo nie rozważa ogólnokrajowego systemu weryfikacji szczepionek, ale niektóre firmy poinformowały o weryfikacji i testowaniu pod kątem zdarzeń wewnętrznych.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *